Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell vámot fizetni? (lumia 920)

Kell vámot fizetni? (lumia 920)

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha angliából postán külddenek rokonomék egy ilyen telefont akkor kb mennyi lenne a postaköltség, az ado vagy vám vagy nem is tudom mit kell fizetni.. ilyenkor számít a súly?

kösz :)



2014. jan. 8. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Mivel bölcsen ajándékként adják fel, ezért semmiféle illeték nem terheli :)

Szívesen.

2014. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel Angliából jön, ami EU tagállam, így nincs vám. Mindegy, hogy ajándék-e vagy sem.
2014. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:
Az Európai Unión belül nincs vám.
2014. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem ajándék, én veszem, csak itthon már csak 90e-tól van.. tehát mindent én fizetek, ők csak közvetítenek így sem kell semmi mást fizetni? csak a mobil+postaköltség? utóbbi kb mennyi idő és mennyibe kerülhet? köszi az eddigieket is :D (16/F)
2014. jan. 8. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet azon érteni, hogy NINCS. Mit akarsz még fizetni?
2014. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából semmit.. és KÖSZI, már csak a postaköltség érdekel(kb.) :) és nyugi, ennyit nem ér :D
2014. jan. 8. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Lumia 2520-on gondolkodok, de azt egyelőre csak onnan lehetne beszerezni, szóval engem is érdekelne minden infó egy ilyen (UK-ből származó) vásárlás részleteiről.
2014. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!