Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y (gt-s5360)...

Samsung galaxy y (gt-s5360) -ra keresek valami jó custom rom-ot de semmi jót nem találok eddig csak a cyanogenmod-ot találtam de az nincs hivatalosan kiadva rá és van-e valami jó rom rajta kivül vagy meghagyjam a gyárit?

Figyelt kérdés
cyanogenmodban az a baj hogy ami van is rá abba vagy a a kamera vagy a mobilhálózat, wifi stb rossz a gyárival pedig hogy nagyon lassú és a legtöbb appot is csak bugosan vagy szaggatva viszi a rom lehetöleg olyan legyen ami gyors és a procit lehet vele húzatni.

2014. jan. 8. 21:27
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és már volt rajta android 4.2 de az valami nagyon bugos volt amiket felsoroltam az egyik se működött rajta telefonálni és smsezni se lehetett vele szal valami jó kéne
2014. jan. 8. 21:30
 2/2 A kérdező kommentje:
és xdan se találtam jót
2014. jan. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!