Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy az a sok...

Miért van az hogy az a sok Androidos állat fikázza az Apple-t és az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy nem tudom felfogni... Van nekem egy iPhone 3gs em osztálytársamnak galaxy 2 és kb ugyan olyan sebességgel hozza be a játékokat meg mindent (söt még néha gyorsabban is) és fikázzák... (mondjuk akkor kiváncsi lennék 5S mennyire verné a galaxy-t szét:D) Várom válaszokat!
2014. jan. 9. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem tök mindegy? Én alapból ezt a farokméregetést nem értem... mintha jobb vagy okosabb emberek lennétek attól, hogy ilyen meg olyan okostelefonotok van.


Ha te boldog van az iPhone-oddal, akkor ez maradjon is így, ő meg örüljön a laggdroidjának :P

2014. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Mint Samsung Galaxy Note 3 es iPhone 5s 64GB tulaj, ezt sajnos en sem ertem. Mindket oprendszernek megvan a maga elonye...
2014. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Értem, de öröké ezt mondják pedig pontosan tudják szerintem hogy jobb de mégis mondjak nem tudom mi bajuk lehet... Irigyek vagy én nemtudom...
2014. jan. 9. 11:05
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
szimplán irígyek...a te példád épp erre irányul. ha összehasonlítunk egy s4-et vagy note3-at egy 5S-sel, akkor meg azt tapasztalod, hogy ugyanazt tudja, csak drágábban. pár éve még tényleg agyonverte a droidos telókat egy 2-3 évvel korábban megjelent iPhone is. most meg ugyanazt tudják már...felzárkóztak valamelyest, DE az akkor sem igaz, hogy például jobb lenne egy S4, vagy hogy mondjuk mást is, egy Nexus 4, mint egy iPhone 5S, és engem ez bosszant. Semmi alapja nincs annak, amit állítanak, és meg sem tudják erősíteni az állításukat. Csak jönnek azzal, hogy bluetooth-on még mindig nem lehet fájlt küldeni(az LTE-s mobilnet és a felhőszolgáltatások/üzenetküldő szolgáltatások korában...)
2014. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy irigyek, inkább szánalmasak... így akarnak kitűnni a tömegből, így akarnak menők lenni, hogy nekik újabb meg jobb van (legalábbis szerintük jobb)
2014. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
...nalam a kedvenc erv a sokmagis proci ,a szazezergigabajt ram es egyeb,szarazan csak szamokra utalo megjegyzesek es antutu tesztek. Van wp8 es ios eszkozom is,mindkettonel azt tapasztalom,hogy nem szukseges eromu a hasznalhatosaghoz ..de hat fikazza,aki akarja ,elengedem a fulem mellett,mint a masik okos gardat,aki a dizel autom miatt ercelodik..
2014. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja és igen ez a másik! amit itt elöttem leirtak hogy ebbe ennyi ebbe annyi proci van ez 2 magos stb... igen én meg mondom nekik hogy mégis jóval gyengébb a telefonomba a cuccok és tartsa a szintet... Meg hogy nekem van egyedul iPhonom(én azért is vettem mert ilyet akartam... nem samsungot meg androidot akik az apple-t kopizák...) és mindenki másnak Android van... Meg azzal jönnek hogy az Android jobb mint a ios xDDDDD Mondom ez nemigaz erre de de igaz... (Szerintem ezek vagy nemfogtak iPhone-t vagy nemtudom de ilyen nem is érdemel szerintem)
2014. jan. 9. 12:59
 8/21 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: hanyadikosok vagytok?
2014. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8.
2014. jan. 9. 13:07
 10/21 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy nem fogtak(vagyis de, inkább nevezzük úgy, hogy nem használtak mondjuk 1 napnál tovább iOS-t).
2014. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!