Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy az a sok...

Miért van az hogy az a sok Androidos állat fikázza az Apple-t és az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy nem tudom felfogni... Van nekem egy iPhone 3gs em osztálytársamnak galaxy 2 és kb ugyan olyan sebességgel hozza be a játékokat meg mindent (söt még néha gyorsabban is) és fikázzák... (mondjuk akkor kiváncsi lennék 5S mennyire verné a galaxy-t szét:D) Várom válaszokat!
2014. jan. 9. 10:33
1 2 3
 11/21 Verac ***** válasza:
84%

De szeretem a flamewarokat :3

Nos köszönjük eme nagyon emelkedett kérdést és eszmecserét. Egy dolgot szeretnék megsúgni kedves kérdező(és a többi almafanboy), most ugyan azt csináljátok amiért panaszkodott a kérdező. Ugyanúgy leszóljátok azokat akik droidot használnak. Véleményem szerint mindegyik rendszernek meg vannak az előnyei és hátrányai:

android-> nagyobb felhasználói szabadság(értem itt a külső forrásból származó alkalmazások telepítését, és a rendszer modolását), bővíthetőség, ellenben nem annyira stabil, mint a wp és az ios és a nexusokon kívül elég lassan frissülnek az eszközök.

ios-> stabil, egyszerű üzemelni, ellenben túlságosan zárt(legalábbis számomra), nem lehet bővíteni

wp-> ugyancsak stabil könnyú a kezelése, de ugyancsak zárt és van pár eléggé kellemetlen gyermek betegsége(értesítési kp/sáv hiánya, és össze van kapcsolva a rendszerhangerő a média hangerővel)

Én úgy vagyok vele, hogy mindenki használja azt a rendszert amihez a kedve tartja, vagy azt ami neki jobban jön be.


Funfact: 4 éve használok androidot, több készülék és verzió váltáson túl vagyok(1.6-4.1, a legtöbb verzió megfordult a kezeim között), a készülékeim inkább a középső árszegmensbe tartoztak, és bevallhatom az elején még tényleg rendesen küzdött a droid a gyermek betegségeivel, de mostanra mondhatni kiforrott és akár egy közép kategóriás, megfelelően optimalizált droid is közel ugyanazt a felhasználói élményt tudja nyújtani, mint egy több mint 100k-s (akár droidos, akár más opp rendszert futtató) telefonok, csak nem futnak a extrémebb grafikát igénylő játékok, és néha megakadnak, vagy belassulnak kb. ennyi, funkcionalitásban és használhatóságban már közel azonos szinten vannak így szinte értelmetlen ez az eszmecsere.


Nyugodtan nevezhettek idióta droid fanatikusnak, de kitartok a véleményem mellett.

2014. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazért, amiért te, mint apple fanboy épp fikázod a droidfanatikus haverjaidat és az androidot. Mert éretlen, idióta 13-14 éves gyerekek vagytok. Jobb esetben kinövitek...
2014. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem! Én soha nem kezdtem el fikázni öket!!! SOHA!!! Ök kezdték! És ha már nyomják a hülyeségeket akkor én miért ne szoljak vissza nekik érvekkel...?:D Mert örökké mondjak android jobb mint az ios de érvet nemtudnak rá mondani... csak jobb és kész... Ennyi... Nekik van igazuk de szerintem pontosan tudják hogy nem így van...
2014. jan. 9. 15:50
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
Azért Android pártiak, mert az van nekik, és nem tudják, hogy milyen egy iPhonét használni! Bevallom, 2 éve nekem is Androidom volt, akkoriban a legjobb haveromnak iPhone, és mindig fikáztam... Azóta átálltam van egy Touch4-em, és egy iPhone 5-öm, és úgy vagyok vele, hogy soha többé Android! A haverommal meg Apple boltot akarunk nyitni pár év múlva a fősuli után kicsivel! :D Ja meg, ma van 7 éve, hogy bemutatták az iPhone 2G-t, bár már elmúlt éjfél, szóval 7 év, és 1 nap, na de azt akartam, hogy láttam egy videót, 2007 előtt hogy nézett ki az Android, valami nagyon béta volt, de semmi köze nem volt az első Hivatalos Android verzióhoz, amit 2009-ben adtak ki, ezzel azt akarom mondani, hogy az Android nagy részét az iOSből csórták! Ha nem lenne iOS akkor teljesen más lenne az Android, ez olyan mint a Fradi Magyarországon, sokan utálják, meg ma már nem annyira kiemelkedő, de ha nem lettek volna, más lenne a foci az országba, még itt sem tartanánk :/ Na, de hagyd rájuk, valahol ők is tudják, hogy az iPhone jobb :D csak mivel androiduk van nem vallják be maguknak :D
2014. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
az szep. meg a seggeden a tojashej de mar az is ki van nyalva. verd csak a csalant a szuleid ,,farkaval,, :) jaszkarizz a sajat penzeden egyszer, akkor talan ertekmesebb dolgok fognak foglalkoztatni ^^
2014. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Szinvonal megvan gratulálok, attol hogy te az életedben semmit nem értél el, viselkedhetnél normálisan, anyámék nem vettek semmit, attol hogy valakinek jó cuccai vannak, akkor már egyböl a szülei vették... Persze hogy nem, tudod, van némi jövedelmem mivel van egy weboldalam ami nem sok, de néhány ft-ot hoz a házhoz, aztán meg a spórolás csodákra képes... Ha van 1 célom akkor azért úgy tanítottak, hogy harcoljak, miért baj ha meg is szerzem? Akkor már egyböl szidni kell!?!? Gratulálok!
2014. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

Mert manapság divat cikizni a népszerű cuccokat.

Én is androidfan vagyok, de sosem mondtam, hogy az iphone szar.

Egyszerűen másban jó. Biztonságos, stabil, gyors. Egyetlen problémája, hogy rohadtul túl van árazva...

Android nyitott, majdnem bármit meg tudsz róla csinálni amit PC-n. Csak alsó/középkategóriában tiszta lagg meg bug.


Nyugodj bele, a fanok és antifanok továbbra is fikázni fogják a másik oldalt. (Hidd el, az almások is fikázzák ám a droidot)

Ilyen az emberi természet :/

2014. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
91%
Örülök, hogy a mai fiataloknak ez a legnagyobb problémájuk...
2014. jan. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Így hogy napi szintén használok egy ipadot és egy xperia mobilt, úgy érzem nem fogok hülyeséget mondani. Mindkettőnek van előnye és hátránya egyaránt. Szerintem egyik se jobb a másiknál. Az apple cuccok eszméletlen jó minőségűek, tartósak, kényelmesek. Alig találok hibát bennük. Az ios pedig amit tud, azt akadas nélkül, majdnem hibátlanul tudja. Viszont van néhány hiányosság, ami csak androidon van. Összességében mindkettő nagyon jó rendszer, nem valnek meg egyiktol sem
2014. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kérdező.. ***** válasza:

Ezt az egyik fórumon találtam egy Nexus 5 topikban:

"Tegnap családi vacsora... Előkerültek a mobilok. Rokon elovette ájfon 6+-t, nexus pedig agyonverte böngészési sebességben és élményben. Nem is értette. Meg azt se hogy mi az hogy nem akad. Hagytam neki nyomkodni, mégis csak karácsony van, had történjen vele is valami jó. :) "


Szerintem ezzel le lehet zárni a témát.

2014. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!