Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki ha iphone 4-et veszek...

Ciki ha iphone 4-et veszek júniusba?

Figyelt kérdés
:/
2014. jan. 9. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen. több okból is.

1. félok: jelenleg az iOS7 nagyon fogja, TALÁN a 7.1 javít valamelyest rajta, de tény, hogy már eléggé lomha, én 1 hónapja adtam el, és 4S-re váltottam, látható a különbség

2. ha használtat veszel, előfordulhat ezer probléma, aminek se te, se a pénztárcád nem örülne(esetleges akksicsere, ha nem volt még, home gomb csere, az enyémen még kellett pár hónapja híváshangszórót és rezgőmotort is cserélni...szerencsére akcióban aránylag "olcsón" megúsztam...

röviden ennyi, de ezeket is lehetne tovább boncolgatni.

2014. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2014. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Miért lenne az? Még mindig jobb és menőbb mint valami androidos műanyag vacak.

Mondjuk én 4S-t vennék inkább annak sokkal sokkal erősebb a grafikus része, és gyorsabb a telefon. De a 4 is jó ha nem ilyen san andreas szintű játékokat akarsz tolni.

2014. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki, csak hülyeség
2014. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon gáz. Miért akarod magad leégetni? Csak iPhone 5-től felfelé szabad venni, mert az annál lejjebbi modellek már annyira nem swagesek... Ha pedig arra nincs pénzed, akkor meg inkább ne vegyél mert még az is jobb mint egy iPhone 4 tulajdonosa lenni... Tudod mit? Öld meg magad!
2014. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Még mindig jobb és menőbb"

Itt mutatkoztok meg, annyi a lényeg, hogy anyu apu menő telefont vegyen nektek :)

2014. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hamarabb vennék i4-et mint androidot :P Szerintem i5-öt most megéri venni,lement az ára valamennyire,habár már nem sok helyen van,de lehet még kapni. (nekem is az van,imádom) Egyébként meg az hogy most mi menő,meg mi nem,azt mindenki maga dönti el magának:P Ne hallgass az ilyen kommentekre!
2014. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ki nem sz...ja le milyen telefonod van, aki az alapján ítél meg az csak olyan ember is, egy divatmajom. olyant vegyél ami neked megfelel!
2014. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!