Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS, hogyan kell levenni a...

SOS, hogyan kell levenni a sony xperia sp hátlapját?

Figyelt kérdés
A rajz nem sokat mutat, írni meg semmi! És nem akarom feszegetni!

2014. jan. 9. 15:51
 1/6 anonim válasza:
Flex és feszítővas kell hozzá kb.
2014. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 doni1201 ***** válasza:

"Helyezze a hüvelykujja körmét a telefonja hátlapja és egyik oldala közötti nyílásba,

majd nyissa fel a fedelet."


Ezt csak "feszegetéssel" lehet megoldani, de ettől még nem fog eltörni. De ne valami fémmel feszegesd. :)


Itt a leírás, de ha már láttál rajzot, akkor biztos ezt láttad.

[link]

8.oldal

2014. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ a másodiknak, sokat segített! Olyan kis vékony a hátlap, féltem el ne pattanjon, nem mertem feszegetni, de azért óvatosan megpróbálom.

A rajzot nem értettem, addig igen, hogy a kis nyílásnál fel kell pattintani, de utána mutatja, hogy előre fele tolni, és arra nem reagált. Akkor felfelé emeljem a teljes hátlapot?

2014. jan. 9. 16:07
 4/6 doni1201 ***** válasza:
Igen, próbáld meg óvatosan minden oldalán, ahol van ilyen mélyedés lepattintani a hátlapot.
2014. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doni1201 ***** válasza:
2014. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer :)
2014. jan. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!