Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú kijelzővédő...

Milyen típusú kijelzővédő fóliát rendeljek e-bayről?

Figyelt kérdés
Megérik a drágábbak a plussz pénzt vagy egy ilyen noname is normálisan végzi a dolgát?

2014. jan. 9. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

nekem a legjobban a noname-ek váltak be de komolyan. Kapsz 3at egy dollárért, ha először teszed fel az elsőt úgyis elrontod, és flottul illik rá, nem csillog jobban mint a kijelző stb.

Néztem haverok telefonján sokszor a márkás fóliákat de nem sok különbség van és veszel 10et 1 amolyan árából, ha akarod minden héten lecseréled mikor megkarcolódik.

2014. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam,h azon az áron már veszek többet és még marad is tartalékba.
2014. jan. 9. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor éri meg igazán, amikor véletlenül egy komolyabb éles tárggyal nem találkozik és lazán át nem karcolja. Azért azt nem gondolod komolyan, hogy az 1 USD (250 Ft) összegért vásárolt 3 db fólia azonos lesz egy 2000 Ft-ossal.
2014. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem 10 nonamet 600ft-ért, az első 5öt elbasztam, a második öt már megy és azt kb havonta cserélem, vagy amikor durvábban megkarcolódik
2014. jan. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3

Akkor hol olcsóbb a noname, ha havonta cseréled, ugyanis nekem a 2000 Ft-os már 1,5 éve rajta van.

2014. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ebayes fél évig rajta volt semmi gond nem volt vele, nemrég cseréltem ki, de ha havonta cseréled is olcsóbb mint egy 2000ft-os fólia. Mellesleg azt is kínában gyártják csak a bolt aki eladta neked minimum 1 ezres hasznot tett rá
2014. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!