Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajanlanato...

Milyen okostelefont ajanlanatok? Hasznalt-ujj mind1.

Figyelt kérdés

30-40.000ert keresnek telefonot. fontosabb lenne a dual-core processzor, kamera nem nagyon fontos... megoszthattok velemenyeket tapasztalatokat vagy akar ha van nekek az is redekelne :P

17/f



2014. jan. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lumia 520-at tudom ajánlani! :D nekem is ez van, nem akadozik, stabil, gyors, kiváló :D
2014. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
feltetlen android kell bocsi elfelejtettem... a tobbi hidegen hagy... eddig galaxy mini-m volt es az is jo volt de mostmar komolyabb cucc kene kicsivel...
2014. jan. 9. 21:37
 3/8 A kérdező kommentje:
ja es megvalami leginkabb htc erdekel de masra is nyitott vagyok... :P
2014. jan. 9. 21:40
 4/8 Panda Péter ***** válasza:
szerintem ne zárd ki egyből a lumiákat, én androidról váltottam és abszolút pozitívan csalódtam.
2014. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miben csalodtal pozitivan? kivacsi vagyok az ervedre :D
2014. jan. 9. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyenem van, szerintem ez elég jó ujj telefon.
2014. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érettségiig nézd át az "új" és "ujj" szavak közti különbséget.
2014. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panda Péter ***** válasza:
a windows phone-ban. azt már előtte is hallottam hogy villámgyors, könnyen kezelhető és áttekinthető, de féltem hogy szegényes a market kínálata, azonban gyakorlatilag minden programot (vagy megfelelő alternatíváját) megtaláltam amit androidon is használtam.
2014. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!