Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervizben milyen árban...

Szervizben milyen árban cserélnek wifi-t?

Figyelt kérdés
Xperia Mini-ről lenne szó (st15i).. A baj pedig az, hogy nem bírok folyamatos wifi kapcsolatot tartani a routeremmel, hiába van akér két centire is a telefon. Ha a beállításokba belelépek újrakeresi az összes hálózatot, vagy elképzelhető hogy a ROM-mal lenne baj? Nemrég volt ROM csere, elvileg hivatalos 4.0.4 van rajta, amit flashtoollal tettem rá.
2014. jan. 10. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Rakj flashtoolal egy gb-t, ha úgysem jó, akkor az szívás.

Wifi csere nincs, csak komplett alaplap csere.

2014. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gb-t? Az mit takar? Illetve hogyan lehet eltenni?
2014. jan. 10. 17:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Gingerbread - 2.3
2014. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utólag leesett.. Akkor elképzelhető hogy a 4.0.4-es rommal van a baj? És ha felteszem a gb-t és jó lesz a wifi, telefonon keresztül felfrissíthetem anélkül, hogy újra felmerülne ez a hiba?
2014. jan. 10. 17:44
 5/17 anonim ***** válasza:

Először próbálj meg egy hardresetet (gyári visszaállítás), ha rossz a wifi még akkor valószínű hardver hiba, de még megpróbálnék egy gb-t felrakni akkor, hátha ott megy.

Először ezeket a lépéseket csináld végig, utánna beszélhetünk az ics ről.

2014. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, el is kezdem.. Ha esetleg egyik sem segít, mennyibe fáj egy alaplap csere, vagy házilag donortelóval meg lehet csinálni?
2014. jan. 10. 17:50
 7/17 A kérdező kommentje:
Mióta feltöltöttem a telót (azaz még most is töltöm) tudja tartani a wifit, elképzelhető hogy az akku alultöltöttsége okozta a hibát?
2014. jan. 10. 19:19
 8/17 anonim ***** válasza:
nem hinnem
2014. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó 2.3-as rom megvan, és hivatalosan frissítve.. Erre PC Companionnal lehet 4.0.4-et tenni? Eddig amúgy a wifi-vel sincs bajom
2014. jan. 10. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet, de pcc-s frissítéssel lelassul a telefon 4.0 alatt.

Én megfontolnám a helyedben a gb-t, de persze ha úgy van, rakd fel a pccvel a 4.0-át, hátha jó lesz, bármikor újrakezdheted.

2014. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!