Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Zopo...

Mi a véleményetek a Zopo ZP980 és a Jiake V8 telefonokról?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 16:36
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Zopo. Az egy nagyobb márka, a Jiake-ről még nem hallottam és a Jiayu nevének és a ThL w8 formájának a koppintsa.
2014. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A ZP980-ben egy régebbi MTK6589T chipkészlet van mali400-as GPU-val. Ez egy 5"-os FHD kijelzőnél alap feladatokra elég de modernebb játékokat már nem igazán fog elvinni akadás nélkül. A V8 pedig a legújabb 6892-es chipkészletre épül, de sajnos itt a 6"-os kijelzőre "csak" 720p felbontást kapunk. Én kb. két nap múlva jutok hozzá egy V8-hoz, akkor tudnám megmondani mennyire "pixeles" a kijelző.
2014. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is zp 980 an van és semmi gond sincs vele! Minden nagyszerű és szerintem jobban megéri mint egy Samsung s3 vagy hasonló! Igaz hogy ha nem veszel rá tokot akkor elég sokszor rendelhetsz hozzá új kijelzőt! De amúgy nagyon jó! :)
2014. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!