Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen véleményetek van az...

Milyen véleményetek van az Alcatel IDOL S telefonról?

Figyelt kérdés
Most szeretnék telefont venni,és eddig csak samsung telefonom vol...most elég szarok vannak annál a márkánál,és ez az alcatel egész jónak tűnik :) A kezelhetőségre lennék kíváncsi hogy nehéz-e,vagy ilyesmi,meg saját vélemények !

2014. jan. 10. 18:33
 1/2 peti831214 ***** válasza:

Ár érték arányt nézve egész korrekt! Szép kijelző, nappal is jól olvasható, akadásmentes a menüje is! Szerintem hétköznapi használatra frankó kis cucc! Kameráját bírálták sokan, pedig szerintem nem annyira vészes! Sokkal jobb, mint amire számítottam! LTE is van benne! Külsőre is tetszetős, szépen össze rakott háza van! Szal összességében jó vétel!


Két kép amit készítettem:


[link]


[link]

2014. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. jan. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!