Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon akkumulátor töltés?...

Új telefon akkumulátor töltés? SOS

Figyelt kérdés

A látszat ellenére ez nem egy kérdés, inkább egy kis oktató írás. Nagyon sokan a mai napig abban a hiszemben vannak, hogy az új telefonok akkumulátorát az első három alkalommal 12/24 óráig (stb. ki mit hallott) tölteni kell, ezidő alatt pedig nem lehet használni, kikapcsolva kell tartani. Bármilyen eladó vagy bárki a fentiekhez hasonlót mond a töltésről, felejtsd el! Ilyen már nincs. Nem kell formázni vagy órákig/napokig tölteni, használni kell! Egyre vigyázz, lehetőleg ne merítsd le teljesen a kikapcsolásig, semmi másra nem kell figyelni. Úgy töltöd, meríted és használod ahogy akarod. Az új telefonokban li polymer akkumulátorok vannak és semmiféle karbantartást nem igényelnek.

Mindez igaz a tablet, laptop és a hasonló akkumulátoros eszközökre is, lévén ugyanaz a technológia.

Ha valaki kiegészítené valamivel, egy válasz írásával megteheti.

Remélem sokan először keresnek mint kérdeznek és megtalálják ezt a kérdést.



2014. jan. 10. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Köszönjük, de ez már sokszor le lett írva kérdések alatt.
2014. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, magam is leírtam már sokszor, de nap mint nap belefutok új kérdésekbe ezzel kapcsolatban.
2014. jan. 10. 20:58
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem tudja beírni google-be vagy itt a keresőbe meg is érdemli, hogy egy napig töltse. Kár volt erőlködnöd, főleg a hülyék miatt...
2014. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem minden gyártó használ LiPolimer aksit. Vannak akik Li ionossat raknak a készülékbe. És itt már nem érvényes a fentiekben leírtak. Első 3 töltés maximumig, utána lemeríteni! És lehetőleg minden töltésnél maximumig tölteni.
2014. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4 - Ha írsz akkor már ne írj hülyeséget! Pont ezek eloszlatására született a kérdés.

"Amellett, hogy NEM igényelnek formázást, a lítium-ionos akkumulátorok már az első használatkor leadják a maximális teljesítményüket és nem érzékenyek arra sem, hogy az élettartamban meghatározott töltési-ürítési ciklusszámot hány részletben kapják meg."

[link]

2014. jan. 12. 13:14
 6/18 Nyúlós lónyál ***** válasza:
77%
#4: komplett marhaságot írtál. Li-ion/polymer egykutya.
2014. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 h.anita14 válasza:
75%
Koszonom szepen ezt a leirast mert mashol semmit nem talaltam es most kaptam egy samsung galaxy j1-et.Koszi megegyszer.
2015. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
85%
Köszi a leírást! Most vettem új telót, és hasznos infó. Ha lehetne lájkolni, lájkolnám :)
2015. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 & #8! Szívesen! Lehet lájkolni, minden kérdés alatt ott a tetszik gomb. :)
2015. júl. 8. 22:40
 10/18 KryssTina válasza:
51%
Helló! Én most töltöm először az új telómat és full forro körbe a fém keret (samsung galaxy s6) Ez baj? Nem árt neki?
2015. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!