Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 625röl érdekelne...

Nokia lumia 625röl érdekelne vélemény? Jo vételnek számit? Sok rosszat hallottam a nokiákrol, ez ugye már windows 8 operácois rendszerű, nem lenne rossz vétel? Megérné?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg mert számomra sok hiányossága van, de a te dolgod.
2014. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen hiányosságok?
2014. jan. 11. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő maga sem tudja... nincsenek hiányosságok, csak más logikán és elven működik a többihez képest. Zárt rendszer, így nem fagy, nem akad, nincs vírus, stb. Testreszabhatóság szempontjából iOS és Android közé sorolnám, mert testreszabhatóbb az iPhone-oknál, de annyira nem mint egy Androidos telefon. Nem tudom kitől és miért hallottál rosszat a Nokiáról, de nem igaz, és ezt a növekvő piaci részesedés is alátámasztja. Nyugodtan megveheted a Lumia 625-öst! ;)
2014. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nem tudom, ismerem az igényeimet és vannak hiányosságai a telónak hadd ne soroljam...

Amúgy nem akarlak lebeszélni róla kérdező, ha neked ez jó és megfelel akkor vegyed (de azért megsúgom ha már annyira lumiát akarsz h ezért az árért már vehetsz akár wgy lumia 820-at ami már sokkal jobb).

Amúgy nem értem miért jön mindenki ezzel a növekvő piaci részesedéssel, egyáltalán nem nő olyan gyorsan és ha megnézzük az android v az ájfon részesedését akkor a nokia sehol se tart.

Hiába, nem rossz a nokia de már sose lesz olyan mint régen, sajnos.

2014. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"... az ünnepek alatt az előző évhez képest majdnem megduplázták az eladásokat, a Windows Phone pedig már egyértelműen a harmadik, és egyben a leggyorsabban terjedő rendszer az egész világon, amelynek az eladásai az elmúlt egy évben összesen 156 százalékkal nőttek."


[link]

2014. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még a másik ami tetszik és gondolkodok rajta az a htc 500 desire, tudom két különbözö dolog , egyik android másik windows de ez a kettö között vacilálok
2014. jan. 12. 01:34
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Aha ünnepek alatt, igaz h nő de arról bezzeg nem számoltak be h az android piaci részesedése még novemberben meghaladta a 80%-os részesedést míg a wp még mindig csak ott 3-4%-nál tart. Ha így folytatja a google akkor a wp meg sem fogja közelíteni, és az ájfonok eladásai csökkentek úgyhogy most az apple is nekáll dolgozni.
2014. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!