Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonommal?...

Mi lehet a telefonommal? /iPhone 4/ (többi lent)

Figyelt kérdés

2-2,5 éves a teló, használtan vettem pár hónapja, de csak mostanra sikerült bele simkártyát raknom.

NÉHA hogyha hívnak engem, nekik kicsörög rendesen, ám nekem nem, még csak nem is jelez, hogy hívnak.

Sőt, gyakran, hogyha kicsörög, akkor nem tudom letenni, tehát nincs "visszautasítás" lehetőség, csak "hívás fogadása".

Telefonszervízben rákérdeztem, a srác azt tippelte, hogy az a baja, hogy IOS 7 van rajta, amikor ugyebár az iPhone 5-re való, nem pedig a sima 4-re.

Szerintetek? Ötlet? Az megoldhatja a problémát, ha visszarakom rá az ios 6-ot? Mert szervízre most nem telik sajnos.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 10. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

IOS 6-t nem tudod rá visszarakni, godnolom az SHSH kód nincs meg a telefonhoz, 4 ismerősömnek is I4 van ios7-tel semmi ilyen probléma.

A srác nem ért hozzá.

Visszautasítás nincs rajta, a kikapcsoló gommbal tudod lerakni.


Telenoros vagy?

2014. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Miért nem tudom rá visszarakni az ios 6-ot?:O

T-mobilos vagyok.

El sem tudom képzelni mi lehet vele, vagy hogyan lehetne prvosolni ezt a problémát, mert csak nagyon ritkán csinálja ezt a nem csörög ki dolgot. 10-ből 1 eset, de ez is elég zavaró, legutóbb is elég fontos ügyben kerestek és nem tudtak elérni..:(

2014. jan. 10. 23:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt az SHSH kódot hol tudom megnézni? Bár gondolom tényleg nincs meg hozzá...
2014. jan. 10. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

iOS6-ot azért nem tudod visszarakni, mivel ehhez az Apple-nek alá kell írnia a szoftvert, de már nem teszik iOS6-tal. Ha korábban lementetted volna a 6-hoz való SHSH-t, lenne esélyed, de így nincs.

Próbáld meg alapállapotba állítani a hálózati beállításokat, hátha segít (beállítások->általános->reset).

2014. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs T-mobilt akartam írni, annál nekem is voltak ilyen gondok 4s-nél. Rossz helyen vagy hálozat szempontjából.

Legrosszabb esetben egy hardrest.

2014. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha használtan vetted akkor van arra esély hogy jailbreakelve volt a telefon ami által lett shsh mentésed ismerősöm is pont így járt azt hitte nincs rá shsh használtan vette megnéztem és lám volt rajta iFaith programmal tudod megnézni mindjárt linkelem hogy kell használni és akkor megtudod nézni de ha nem tudsz valamit privát és segítek
2014. jan. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!