Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 éves, enyhén karcos kijelzőr...

1 éves, enyhén karcos kijelzőre érdemes még tenni fóliát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben vettem egy Sony Xperia Solát, és ahogy megnéztem a kijelzőt teljesen olyan volt, mintha lenne rajta fólia. Most úgy gondoltam, hogy le kéne cserélni, mert már vannak rajta karcok. Vettem volna lefelé, amikor kiderült, hogy az üveg szélét láttam fóliának (nem csak én, a haverok, rokonok is), nem is volt rajta semmi egy évig. Nincs annyira vészes állapotban, de látszanak rajta a karcok. Szeretnék rendelni Németből matt kijelzővédőt, szerintetek még megéri rá rakni, hogyha még vagy 2 évig kéne a telefon, vagy már mindegy?

2014. jan. 10. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Rakd rá mindenképpen, legalább tovább nem karcolódik.

Mondjuk nem értem, az üveg szélét hogy lehet fóliának nézni.

2014. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2014. jan. 10. 20:57
 3/15 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy az egyik fólia javítja a kisebb karcokat, ez igaz?
2014. jan. 10. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudja javítani
2014. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kijelzővédő fólia, Sony Xperia Sola, Eazy Kijelzővédő fólia, Sony Xperia Sola, Eazy Guard, Clear Prémium / Matt, Guard, Clear Prémium / Matt, ujjlenyomatmentes, 2 db / csomag ujjlenyomatmentes, 2 db / csomag


Főoldal » Képernyővédő fóliák » Kijelzővédő fólia » Kijelzővédő fólia, Sony Xperia Sola, Eazy Guard, Clear Prémium / Matt, ujjlenyomatmentes, 2 db / csomag


Termék leírása * tökéletesen illeszkedik az adott képernyő alakjához * védi a képernyőt a szennyeződésektől és a karcolásoktól * felújítja a karcos képernyőt, javítja kontrasztosságát * felhelyezése egyszerű, és eltávolítása sem okoz gondot * tökéletesen bevált érintőképernyőkhöz * DIAMOND - tökéletesen átlátható, karcolásnak ellenálló * AntiReflex - matt felületű, antireflex hatású, karcolásoknak ellenálló Csomag tartalma:


* védőfólia típusra szabott: 1x Diamond, 1x AntiReflex (tökéletesen az adott képernyő alakjára szabott) * törlőkendő, segédeszköz a felsimításhoz, lehúzók (ragasztócsíkok a leválasztandó réteg megfogásához), használati utasítás



Ebbe van, hogy felújítja, akkor nem igaz?

2014. jan. 10. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Most gondolkodj egy kicsit, és rájössz, hogy egy darab műanyag nem fogja a karcokat javítani, a kontraszt javítás meg egyéb baromságokról ne is beszéljük.

Ez reklám, és arra céloz, hogy ha felrakod, akkor hú de jó lesz.

2014. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most én az LG G FLEX hátlapjához próbáltam hasonlítani, az javítja magát. De mihamarabb megveszem rá, hogy ne romoljon az állapota.
2014. jan. 11. 10:15
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
A felújítás nem azt jelenti, hogy megjavítja a karcokat, hanem "kitölti" és kevésbé lesz látható. Mindegynek soha nem mindegy, mert ha teszel rá fóliát, akkor legalább rosszabb már nem lesz.
2014. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Ki 0%-olt le?

Mi hiányzik a válaszomból, vagy mi nem felel meg nektek ti nyomorékok?

2014. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem, csak az utolsó válaszod.
2014. jan. 11. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!