Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L telefonom valahogy...

Xperia L telefonom valahogy nem mutatja az albumot. Miert?

Figyelt kérdés
Rakattintok az albumra es megnyitja de minden fekete.. Minden kep ott van mintha rendes lenne rajuk is lehet menni meg is nyitja oket de az is fekete... Nem mutat semmit pedig minden ugyanugy van csak FEKETE. Remelem ertheto nem tudom hogy magyarazzam el.. Na de ha valaki tud valamit hogy miert van ez es hogy tudnam megcsinalni hogy normalis legyen az szoljon:)
2014. jan. 10. 22:26
 1/3 anonim válasza:
ugyanaz a telefonom es engem is az erfekelne h miert csinalja ezt. en arra gyanakszom h virusos lett. nem probaltal valami kepes programkuegeszitot legolteni? en egy ilyen programot szedtem le ami ugy mutatta a kepeket mintha iphone lenne es azota nem mukodik. azt akarom h tejey visszaallitast fogok cisnalni a telomon csak elotte biztonsagi mentest csinalok. ezt ajanlom neked is. igaz letlrlodnek rola a letoltott programok de legalabb van esely ra h megszabadulsz a virustol
2014. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

uristen megcsinaltam!!!!!! remelem neked is mukodni fog: menj a beallitasokba, onnan a taroloba, onnan a belso memorianal levo alkalmazasokba es menj arra h "mind" na ott keresd meg az albumot es nyomj ra. ha megnyitottad allitsd le (ha megy) es menj lejjebb es ottvan hogy adatok torlese. nyomj arra es visszaall. de elotte a kepeket mentsd at sd kartyara es csak utana!!! mert amugy nem maradnak meg a kepek csak akkor ha lementesz minden kepek.

hat remelem segitettem sok sikert :))) ird meg h sikerult e :)

2014. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbáltam és beváááált! nagyon szépen köszönöm!:)<3
2014. jan. 31. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!