Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Eddig még csak Samsungom volt, így személyes tapasztalataim nincsenek a lent felsorolt márkák közül.

Figyelt kérdés

- Huawei Ascend P6 (szinte csak jót hallottam róla)

- BlackBerry Z10 (sok BB-vel kapcsolatos kérdést olvastam, sokan írták, hogy hamar tönkremegy)

- Alcatel Idol X (elég jók a paraméterei, jó áron van, nem tudom mennyire megbízható az Alcatel)

- HTC Desire 601 (a tesztek szerint nem túl jó a kamerája)


Ha esetleg valaki tudna ajánlani (azonos árkategóriából) telefont, azt is megköszönném!

Szempontok: min. 4,3"-os kijelző, sebesség, kamera, hardver, belső memória.

Válaszokat köszönöm, tényleg tanácstalan vagyok. :(



2014. jan. 10. 23:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem egy BB Torch 9800-asom van, több mint két éves, semmi baja, az akksija jól bírja. A többi márkáról nincs tapasztalatom, illetve annyi, hogy a legelső telefonom egy Alcatel volt, tizenpár éve, jópár évet lehúzott nálam.
2014. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 SylwerStone ***** válasza:
Ezek közül egyértelmű, hogy a Huawei.
2014. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A BB-ről még annyit, hogy azt hallottam, csődbe fog menni a cég (nem tudom mennyi igaz belőle)
2014. jan. 11. 00:07
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

BB-t a helyedben hanyagolnám, nem lett rossz a BB10, de Android-dal nem veheti fel a versenyt.


Másik három közül egyik sem rossz.

Hardveresen HTC a legjobb, viszont a másik kettő sem rossz, illetve azokban 2 GB RAM van, ami azért elég jó dolog. És a másik kettő mindenképp jobb kijelző terén, illetve HTC nem nagyon szokta frissíteni a telefonjait, tehát valószínűleg leragad Android 4.2.2-n, míg a Huawei Ascend P6-re úgy néz ki lesz 4.4 is.

Kijelzője az Alcatel-nek a legjobb, ez egyértelmű, szóval mindegyik telefon jó valamiben.


Nézz Youtube videókat, hogy melyik kezelőfelülete jön be legjobban, meg ott elmondják ha van valamilyen hibája egy telefonnak.

2014. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Nekem ZTE blade super-em van és teljesen meg vagyok vele elégedve, és csak ajánlani tudom

képernyő: 4,5"

oprendszer: android 4.0.4

kamera: 8Mp

memória: 4GB bővíthető

ár:~70000huf

2014. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, a HTC-nek tényleg kevés az 1GB RAM, főleg, hogy erősen a középkategóriába sorolták (gondolom, a hardvere miatt, ami egész jó). Köszönöm a választ.
2014. jan. 11. 00:20
 7/24 A kérdező kommentje:
Megnézem a ZTE-t is, köszönöm! :)
2014. jan. 11. 00:26
 8/24 anonim ***** válasza:

BB jó kis teló. Kevesebb alkalmazás, de nagyon stabil rendszer.

Droid sok alkalmazás, viszont ugye a számottevő hibák, bugok a rendszerben.

Kamera ezek egyikében se jó.


Külsőre a Huawei néz ki a legjobban saját fejlesztésű procija van, de játékoknál lassú.

2014. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
BB-t nem vásárolta már fel vmi nagy cég? ..úgy rémlik
2014. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
BB10-ben nem zavarna annyira az alkalmazáshiány. Viber már van rajta, meg ha jól tudom FB Messenger is. Ahhoz képest, hogy kétmagos a procija, elég gyors, és a multitaskinggal sem lenne gond.
2014. jan. 11. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!