Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 telóm van....

EddyBear kérdése:

Samsung galaxy s2 telóm van. Lemerült és kikapcsolt. Most pedig töltőre dugva semmi válasz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 órája töltőn van, de be se tudom kapcsolni. Gondolom nem tölt. Több töltőt is próbálgattam amik más telefonokkal működnek, de semmi. Hogyan töltsem fel?

2014. jan. 11. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nyomd meg a hangerő le+home+bekapcsoló gombot pár másodpercig és nézd meg bejön-e a download mód. Ha igen szoftveres a baj, ha nem akkor első körben keress egy másik sgs2-őt ér rakd át belőle az akkut (ha úgy jó akkor akku hiba) ha úgysem akkor hardver hiba
2014. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az akkumulátor egyik pillanatról a másikra elromlik? Mert az aksi 12%on volt, ez 2 perc alatt lenullázta magát úgy hogy nem értem hozzá és közben a töltőn volt. Ezután csak akkor kapcsolt ki mikor lehúztam a töltőről. És azután visszadugva semmi...
2014. jan. 11. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
írtam mit kell tenned. Minden lehetséges.
2014. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam múltkor, egy másik ugyanilyen telóstól kölcsönkértem az aksit, hogy kipróbáljam bekapcsol-e a gép. Hát bekapcsolt, tölteni is tudtam. Így hát rendeltem netről gyári aksit. Működött meg minden, de 6 nap után ugyanaz a probléma. Talán pont kifoghattam egy gyári hibásat? Vagy egyéb oka van, hogy a telóm darálja az aksikat?
2014. jan. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!