Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Szandra11 kérdése:

Samsung Galaxy S Advance telefonom állandóan lefagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem a telefonom és állandóan laggol és lefagy. Ilyenkor mit tegyek? Pedig nincsen rajta sok alkalmazás... csak a gyáriak.. amiket nem lehet letörölni. Meg a messenger.. de valamiért mingíg lefagy. Mit tegyek?

2014. jan. 11. 11:13
 1/4 anonim válasza:
velem is mindig ez van, próbálj meg egy rendszerfrissítést, gyári visszaállítást de az se fog sokat segíteni (nekem legalábbis nem segített) vagy vidd vissza vagyvegyél egy jobbat pl valamilyen sonyt
2014. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is S Advance van Android 4.1.2-vel.

Nálam is állandóan fagyott, naponta többször is újra kellett indítani, bejövő hívások nem futottak ba, hosszú félpercekre megfagyott, mert valamin nagyon dolgozott, szóval idegörlő volt.


Viszont azt hiszem rájöttem a megoldásra és úgy tűnik 2-3 napja, hogy működik:


Az energia takarékossági beállításoknál kipipáltam a CPU sebesség csökkentést és a megjelenítő-t is.


És csodák csodája jó a telefon!

Egy processzor sebesség néző programmal megnéztem, hogy mi is történt:

A kipipálás hatására a két processzormag 1000Mhz-ét levette 800-800Mhz-re.


Viszont azt vettem észre, hogy ha valami mégis igényelne plusz sebességet, akkor másodpercekre ugyan, de visszamegy 1000-re.

És azt hiszem ez elég neki ahhoz, hogy ne fagyjon bele dolgokba mint régen.


És jelentem, szinte nem lett lassabb a telefonom.

Sokkal használhatóbb lett mint régebben.

Ha valaki kipróbálja megírja az eredményt?

2014. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
cseréj kernel. minden fagyás megszűnik. nekem cocore 8.2 kernellel gyors és stabil rajta a jelly bean. :)
2014. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 kipróbáltam, aznap még használtam 2-3 órát akkor jó volt, azóta ugyan olyan befagyós.
2014. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!