Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3m állandoan...

Samsung galaxy s3m állandoan fagy lassú használhatatlan miért?

Figyelt kérdés
frisitettem 4.1.2 de használhatatlan és amikor bootol a telefon nincs hang ami 4.0 volt mi lehet nem volt belepiszkálva kiesel lett megcsinálva a frissités mi lehet állandoan fagy és lassú
2013. júl. 15. 07:58
 1/5 A kérdező kommentje:
és nincs tele hülyeséggel nem is megy csak skype meg temple run 1,2 van rajta és fagy.
2013. júl. 15. 08:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes csinálni egy gyári beállítások visszaállítását.Ugyanúgy 4.1.2 lesz rajta de megszűnnek ezek a problémák.
2013. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy samsung. Nekem is volt s3 mam gyűlöltem a gépelés is szaggatott néha. Bele kell piszkálni, hogy ne legyen ilyen. Rakj fel valami cyanogen modot vagy ilyesmit sokkal jobb lesz az kihasználja a hardvert és nem csak lefogja mint a samsung rendszere.
2013. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt csinálva 2 gyári viszaállitás csak nem nagyon szeretnék ebbe belepiszkálni csak ugy ha a gyárira vissza lehet hozni mindent ho a tmobilene tudjon rola semmit se meg valak ihogy s3 hogy kellfeltni segitsen cyanogent akkor eddig a 7.2 cyanogenen kivül galaxy minin roszak a tapasztalapasztalataim a 7.2 se volt tökéletes arra
2013. júl. 15. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a galaxy mini 600mhz processzorral meg vagy 300mb rammal még 2.1 hez is nagyon gyenge telefon. Teljesen érintetlenre vissza lehet állítani de ehhez kell vagy 1 óra mire megvan. Nekem is volt fenn cyanogen és később gond nélkül garanciáztattam mert le lehet nullázni a számlálót ami azt méri hányszor nyúltál bele. Keresd meg a mobilaránán a galaxy s3 topicot ott tudnak segíteni az első hozzászólásban rengeteg infó van.
2013. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!