Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 térkép és...

Nokia Lumia 520 térkép és navigáció kérdésben tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Tájékozatlan vagyok az okos telefonok világában,most kezdek barátkozni az okos tel. technikával. (47 évesen)Ez van.

Mik a tapasztalataitok a Here navigálással? Jó térkép vagy töltessek fel egy IGO-t vagy valami mást a telefonra? Külföldön is szeretném használni és hang navigálás is legyen rajta.

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat,ötleteket,javaslatokat!

Szívesen veszem a nem csak a navigációval kapcsolatos ötleteiteket,javaslataitokat,tapasztalataitokat,jó tanácsokat.



2014. jan. 11. 14:20
 1/10 SylwerStone ***** válasza:

Wp8-ra nincs IGO. A Lumia 520-on pedig csak sima Here Drive van, nem Here Drive +, tehát csak Magyarország térkép szerepel benne.

Azt hiszem a Lumia 620-on már Here Dive + van és többet is tud az 520 nál, így megéri a plusz pénz érte szerintem. Ha viszont fontos a nagy kijelző, akkor ott a Lumia 625 4,7" kijelzővel.

2014. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

IGO nincs, de a nokiás is tökéletes. Beszél, és tud mindent. Igaz, hogy alapból csak magyarországot ismeri az 520, de meg lehet venni hozzá az egész világtérképet (egyszeri 5000huf körül van).

Ha nem ismered a telókat annyira, akkor mondom, h a magyar térképet először le kell tölteni, és akkor nem kell hozzá késöbb internet. Belépsz a navigációba (mondjuk a HERE MAPs-be) ott a beállításoknál a térképek kezelése / és új letöltése.

AMúgy javaslom keressed fel ezt a fórumot pl:

[link]

itt mondenben tudnak segíteni ezzel a telóval kapcsolatban:)

2014. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítségeket minden eddigi hozzászólónak!

Egyszer majd én is érteni fogok a telefonomhoz és akkor majd lehet,hogy tudok majd segíteni is az olyanoknak mint amilyen én vagyok most. (tájékozatlan)

Tudom ,hogy nincs a Nokiámon IGO, csak HERE, de az egyik használt tel.kereskedő,akihez csak úgy az utam mentén beszaladtam, azt kérdezte,hogy mit szólnék hozzá ha "intézne" nekem egy IGO-t a telefonomra. Mondom én, hát nem tudom nem értek hozzá még gondolkodom. Mivel nagyon nem vagyok járatos ebben a kérdés körben és nem is áll szándékomban ebben az irányba képeznem magam,így inkább itt próbálkozok normális infókhoz jutni,hogy ne csináljak semmi "baromságot" ill. a "mekk mesterek" ne piszkálgassák az amúgy új telefonomat. (karácsonyra kaptam a családtól)

Még egyszer köszönöm az eddigieket és szívesen várom/fogadom a többiek hozzászólását,ötletét,tanácsát.

2014. jan. 11. 21:55
 4/10 SylwerStone ***** válasza:

Ő se nagyon érthet a telefonhoz (már a telefon kerekedő) mivel NINCS IGO Widows Phone-ra, egyszerűen nem írták meg rá, így nem hiszem, hogy pont ő fogja rátenni :)

Az ilyen is csak árulja a telefont, de érteni nem ért hozzá.

2014. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
IGO WP re okosban sincsen! A Windows zárt rendszer, a telefonra nincs törés, így nem lehet bármit csak úgy rátenni. Androidot futtató telefonra lehet "okosban" tenni IGO-t, de ez teljesen más, szal az eladó nem tudja mit mond. Amúgy meg tényleg a HERE a közbenső cél kivételével minden fontosat tud, és nyilván azt is 1 frissítéssel megkaphatja késöbb.
2014. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SylwerStone ***** válasza:

Egy kis olvasnivaló a telefonról, magáról a rendszerről és a Here Drive-ról:

[link]

[link]

[link]


Jó olvasást :)

2014. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek,Köszönöm a sok jó szándékú és segítőkész hozzászólást,segítséget.
2014. jan. 12. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat segítettetek,köszi!
2014. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De, a WP-re is van "okosban" lehetőség...
2014. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is lumia 520 van.

Szimplán csak bele kell menni az áruház alkalmazásba és letölteni onnan a HERE DRIVE-t, ez egy nagyon jó ingyenes navigációs program ami nem igényel netet sem, és még hangutasítást is kezel, ennél jobb nem is kéne :D

2014. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!