Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 975N (vagyis SmartIII...

Vodafone 975N (vagyis SmartIII) mobilra hogyan lehet zenét tenni a számítógépről?

Figyelt kérdés
-

2014. jan. 10. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a telefont, de gondolom ugyanúgy kell, mint a többinél. USB kábellel rácsatlakoztatod gépre, megnyitod a telefon mappáját, és a letöltött zenét átmásolod.
2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy amikor bedugtam a számítógépbe akkor a számítógép nem jelzi a sajátgépben a hardvert, de kiirja hogy uj hardver van csatlakoztatva
2014. jan. 12. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor rádugtad gépre, beállítottad a telefonon az "Adatátvitel" funkciót? (Lehet, hogy nem pont ezt írja ki, hanem mondjuk SD kártya csatlakoztatása, vagy valami hasonló.)
2014. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A telefonon nem tudom, hogy hol kell beállítani az adatátvitel funkciót.

De a telefon sem ír ki semmi különöset, amikor csatlakoztatom.

Annyit ír ki az értesítéseknél hogy Számítógépes USB kapcsolat.

Azon belül meg Médiaeszközök(MTP) és Kamera(PTP)

Automatikusan kiválasztotta nekem a médiaeszközöket és ennyi.

Ezzel mit kezdjek?

2014. jan. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!