Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg nexus 4 akumlátor meddig...

Lg nexus 4 akumlátor meddig bírja?

Figyelt kérdés
2100 mah li-ion akumlátor meddig bìrja folyamatos használat mellett? Dèlután hazaèrek,kb 4 òrátòl este 8-9-ig nyomom aztán kiìrja hogy csatlakoztassam a töltőt. Ez normális ? Ìgy szinte minden nap töltöm. (1hònapos teló) kinek meddig bìrja? Köszi a válaszokat.

2014. jan. 11. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát kibírja egész nap, és délután még 4-5 órát nyomogatod (netezel? játszol?). Szerintem teljesen korrekt ez az üzemidő.
2014. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
normális..enyém is ilyen kb.. ha nem piszkálom csak pár telefon akkor 3napot is kibírna.. de ha netezek akkor és ugye megy a kijelző akkor hamar lemerül sajnos
2014. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,csak akkor indul meg elèggè a merülès ha elkezdek netezni vagy játszani. Egyèbkènt kibìr napokat igen ! Ès ez nem nagyon rossz az aksinak ? A sok használat ès töltès ?
2014. jan. 11. 20:23
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ez normális,egyébként szerintem abban is polymer asi van mint az optimus G ben csak általában ionank írják valamiért.


a fényerővel sokat lehet spórolni,az aksinak nem gond ha sűrűn van töltve,azt szeretni ha magas a feszültség benne.

ha konnektor közelében vagy akkor játszhatsz úgy is hogy rádugod,nem károsít semmit.

2014. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a fènyerőn már állìtottam, Most megnyugodtam :) azt hittem a napi töltès nem jó neki. Köszi
2014. jan. 11. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Easy Battery saver segít rajta egy picit az üzemidőn
2014. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!