Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanátok?

Milyen okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy okostelefont venni 30 és 40 ezer forint között, fb-ra használnám, zenét hallgatni,skypeolni meg néha játszani rajta (és egyértelmüen telefonálni). Milyet ajánlanátok? Ami lehetőleg jól birja

2014. jan. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát fb-ra szinte minden teló jó, zenehallgatásra is, viszont skype-ra és játékra már nem annyira. Ennyiért magyarországon nem kapsz túl jó telót, nagyon jót is szerezhetsz! Képernyő méretéhez van ötleted?
2014. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok nem írtam oda *KÍNÁBÓL nagyon jót is szerezhetsz
2014. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia az előző vagyok. Találtam neked egy kegyetlen jó telefont: Cubot GT99

[link]


4 magos 1.2 Ghz-s proci, 4.5" hd kijelző, 1gb ram 4gb rom, 2200mAh-s aksi, 13(!!!!) megapixeles hátsó, 5 megapixeles első kamera. És csak 150 dollár!!!

2014. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lumia 520 - teljesen jól megy rajta a fb, beépített csevegő van, zenét is lehet rajta hallgatni, Skype Microsoft termék, tehát egyértelműen tudsz rajta Skypeolni (de nincs benne előlapi kamera, az Lumia 620-tól felfelé van), játszani is lehet rajta, de nagy elvárásaid ne legyenek ebben az árkategóriában. És jól is bírja, Nokia minőség, a rendszer pedig 2016-ig biztosan támogatott.
2014. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!