Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy telefon windows operációs rendszerű? (Nokia Lumia 520)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem értek az ilyen elektronikus dolgokhoz...

Most fogok új telefont kapni. Valakik nagyon ajánlják, viszont páran azt mondják, hogy rossz, mert windows az operációs rendszere.

Köszönöm a válaszokat!^^



2014. jan. 12. 12:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:
89%

azt hogy nem andorid meg nem ios meg nem synbian stb hanem windows van rajta,de a kinézetét ne úgy képzeld el mint a számítógépen az xp- vagy 7et 8at hanem ilyen

http://www.youtube.com/watch?v=IQhdUwLXxXY


a rendszer elég stabil egyébként,sokan szeretik,én spec nem mert szerintem pocsék a kinézete de kinek mi tetszik.

2014. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
85%

Nem Windows hanem Windows Phone, szóval nem ugyan az mint ami a gépeden van.

A kezelőfelülete először furcsa lehet de hamar megszokható, a rendszer maga nagyon gyors csak sok alkalmazás van ami androidon vagy ios-en megvan wp-n meg nincs.

Én 620-t használok és elégedett vagyok vele, de szerintem először próbáld ki és csak akkor vedd meg ha te magad is jónak érzed.

2014. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:
16%

csak nem azt, hogy a Windows nevű operációs rendszer fut rajta? ááá, biztos nem...

[link]

2014. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
"Mit jelent az, hogy egy telefon windows operációs rendszerű?"-Szó szerint.Azt jelenti hogy WindoesPhone(nem simán Windows)operációs rendszer van rajta.
2014. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b95 ***** válasza:
100%

Viszont a Windows Phone a Windows termékcsalád része, így igaz az, hogy Windows van rajta, azon belül is Windows Phone.

A Windows szó önmagában már rég nem csak az asztali Windowsokat jelenti. (1996 óta van Windows CE, 2000 óta van Windows Mobile, 2010 óta pedig Windows Phone, a Windows RT-ről nem is beszélve)

2014. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!