Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit rontok el? (NOKIA 6020...

Mit rontok el? (NOKIA 6020 unlock)

Figyelt kérdés

Van egy Pannon függő Nokia 6020-as Nokiám, és sehogy sem sikerül függetleníteni. Már vagy 20x próbálkoztam, mindannyiszor különböző kódokkal, de nem adja..

"A Telefon korlátozva" üzenet jelenik meg. Ekkor rámegyek a "Felold" opcióra, beírom a kódot, és újra "A telefon korlátozva" üzenet tér vissza.

Azt is olvasom mindenütt, hogy max 5x lehet próbálkozni... hát én már párszor túlvagyok ezen, mégis be tudok írni kódot neki.

Ja, és úgy próbálom most, hogy T-s kártyát tettem bele (amit ugye nem fogad el). Próbáltam kártya nélkül is, úgy sem értem el semmit.



#korlátozás #Unlock #hálózatfüggő #a telefon korlátozva
2014. jan. 11. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kóddal akarod függetleníteni, de 3x rossz kódot írsz be, akkor már nem lehet kóddal függetleníteni, vidd be egy mobilos boltba hogy függetlenítsék, házilag már nem lehet
2014. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

"Már vagy 20x próbálkoztam, mindannyiszor különböző kódokkal, "


Annyi a titka hogy a megfelelő kódot kell beírni.

De ne fáradj vele, aki ért hozzá megoldja 5 perc alatt.

Pénzt vigyél magaddal.

2014. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Annyi a titka hogy a megfelelő kódot kell beírni. "


Kismillió unlock code generator van a neten online, és szoftver formájában is. Jónéhányat kipróbáltam (6-7 kódot ad ki egy generator), volt, h ugyanazokat adta ki IMEI, ország, és szolgáltató alapján, mégsem fogadja el egyiket sem.

5. rossz próba után "A korlátozás nem oldható fel" üzenetet kellene kiírnia, mégsem ezt írja ki.


Vidd szervizbe, hozzáértő, stb: egy olyan telefont, ami 2-3k-t ér jó esetben, nem fogok pénzért függetleníteni. Délutánonként ráérek vele foglalkozni, pénzembe nem kerül, azért írtam ki a kérdést, hogy valami "hozzáértő" esetleg megmondja, mit próbáljak még.


Ergo túl sokat nem segítettél...

2014. jan. 13. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

"Jónéhányat kipróbáltam (6-7 kódot ad ki egy generator),"


Egy jó kód van. Amivel le lett zárva.

2014. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor a kód generátorok mire jók? unlockoltam anno 3410-et ugyanezzel a módszerrel...
2014. jan. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!