Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra vegyek képernyő...

Telefonra vegyek képernyő védő fóliát vagy ne? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sony xperi e-telefonom van, tokban tartom, de az eredeti fólia már elhasználódott, szerintetek vegyek rá ? Igy is karcos lehet a tokban tartom ? illetve valami tipp képernyő tisztitáshoz ? köszi szépen
2014. jan. 12. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp vegyél, párszáz forint az egész. Attól, hogy van rajta tok, ugyanúgy karcolódik. Nekem másfél éve rajta van, nem akar feljönni. Egyébként általában adnak a fóliához egy kis törlőrongyot is. Szerintem a mai telefonokra muszáj venni (akár van rajta Gorilla Glass, vagy bármi más, akár nincs). Nekem két éve van ugyanaz a telefonom, az első fóliát rosszul raktam rá, az fél év után lejött, akkor raktam rá a mostanit. Érdemes többet venni egyszerre, mert könnyen lehet, hogy először buborékos lesz. (Vagy ha megkéred az eladót, hogy rakja fel, biztos felrakja neked.)
2014. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, amugy a tok az olyan hogy bele kell csúsztatni a telefont (tehát a képernyőt is védi)
2014. jan. 12. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenre gondolsz? Szerintem akkor is vegyél rá, mert ha használat közben leejted, összekarcolódhat.

2014. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 schumilex55 ***** válasza:

Hidd el hogy a por is összetudja karcolni ha sokáig használod. Vagy ha mondjuk néha körömmel hozzáérsz etc.

Jó ha van rajta.

2014. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen 3-as olyan tokom van csak más típus
2014. jan. 18. 09:33
 6/6 anonim válasza:

Mindenképpen vegyél! Ezt ne hagyd ki, mert ha eladásra kerül mindig azt kérdezik: Karcmentes?

Én is ilyen tokban tartom a saját telefonomat. A telefonnal együtt vettem rá fóliát is, már látszik a fólián egy-két karc. Ezért megérte.:) ;)

2014. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!