Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett? Nem működik...

Mi történhetett? Nem működik a wifim!

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s2-m van.Volt már szoftverfrissítésen ... 2 napja egyszerűen nem működik itthon a wifim de csak a telómon nem,fent ahol mutatja a wifit ott maxon van a jelerősség és mind a 2 nyíl villog,de ha már rámegyek a facebookra nem tölt be semmit.Ha máshol megyek rá a wifire pl: suliban,ott jó... :(

2014. jan. 12. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ezért kell a lányokat is keményen számonkérni informatikából, és nem csak Office -olást tanítani nekik...


Gyanítom, hogy az otthoni WIFI hálózat titkosított. Szükséged van a hálózati kulcsra.

2014. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És úgy hogy egy teljes évig semmi baj nem volt vele ?:DD
2014. jan. 12. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
A szoftverfriss ítés után is ment.
2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdés volt az előző. Előző voltam.
2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ! És a laptopom is wifivel megy,és az jó ! :/ Szóval én ezt nem értem :D
2014. jan. 12. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
A facebook-on kívűl más megy? (youtube, más weboldalak)?
2014. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,pont most néztem.
2014. jan. 12. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Hàt akkor nem tudom mi lehet a baj, esetleg menj el egy szervízbe vagy kérdezz megy hozzáértőt.
2014. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam ma szakembernél,de ő se tudott sokkal többet mondani,mint próbáljam meg másik telóval.. megpróbáltam de úgy se töltött be.. a laptopom is wifivel működik és az jó
2014. jan. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!