Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéshez kapott ingyen...

Előfizetéshez kapott ingyen telefon?

Figyelt kérdés
Ilyet kínálnak eladásra az egyik oldalon. Mi a garancia arra, hogy nem tiltják le? Az előfizetéséhez kapott új telót az illető, de állítása szerint nem régiben vett egy másik készüléket, ezért nincs rá szüksége. (Bocs, ha hülye kérdés, de én sosem vettem előfizetéses készülékeket, ezért nem tudom hogy is működik ez a készülék váltásos dolog.)
2014. jan. 12. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

benne van, hogy letiltják. tudni kéne a pontos történetet. mikor lett véve, szóval hogy még egyáltalán mennyi hűségidő van azon az előfizetésen. mert ha nagyon friss, akkor elég valószínűtlen, hogy vesz egy telefont, aztán hopp, mégsem kell neki, mert valaki más meg vett neki egy telefont.

hivatalos módja, hogy írtok egy adás-vételit letiltás elleni garanciával, de ez is csak egy papír, szóval elég sok utánnajárás lenne, hogyha mégis megvan a baj.

én a helyedben inkább elkerülném.

2014. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mi a garancia arra, hogy nem tiltják le? "


Semmi.

A készüléket ha ingyen kapta akkor annak valamilyen feltétele van. Díjcsomag megkötés, hűségidő, akármi.

Marha könnyű megszegni, elég ha csak megszalad a befizetésekkel és máris fenyeget a szolgáltató, korlátozza az előfizetést, letiltja a telefont.

2014. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Mi is anno vettünk egy telefont még anno a Témobilnál.. Vagyis 2t és ajándékba kaptunk egy kis buta alap Samsungot. Teljesen jól müködik,mind a 3 nincs letiltva.A kis telefon Dominos,s adtak rá 12*10percet ajándékba.. (Egy éven át 10percet.)
2014. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor inkább hagyom a fenébe, ilyen készülékért nem adok 50ezret, amiről semmit nem tudni. Írtam a tulajnak, de nem válaszolt.
2014. jan. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!