Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűntek a képek a telefonomról!?

Eltűntek a képek a telefonomról!?

Figyelt kérdés
Szóval ma mikor vége lett a sulinak pont belenéztem a telefonba a kégalériáb és látom, hogy a kb 15 albumból 6 darab maradt csak meg :o Nem töröltem egyet se nem is állítottam el semmit.. Azok az albumok tűntek el amik a memóriakártyán vannak, viszont a zenék megmaradtak (mind). Már kétszer csináltam ki-be kapcsolást, de semmi, kivettem a kártyát meg visszatettem.. Megnéztem hátha nem ismeri fel a memóriakártyát, de felismerte, tehát nem ilyen jellegű probléma. Nem értem miért tűntek el? Hova lettek?

2014. jan. 13. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Dugd be kártyaolvasóba szgépen, ha akkor sincsenek meg akkor ennek annyi. Hibás a kártya. Lehet próbálkozni visszaállító progikkal pl recuva.

És máskor legalább havonta biztonsági mentés szgépre.

2014. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megnéztem másik telefonba és ott rajta volt minden.. tehát nem töröltem le semmit. Most megint visszatéve az én telefonomba még mindig nemjó..
2014. jan. 13. 15:19
 3/3 A kérdező kommentje:
na helyreállt a probléma.. bár nem is értem miért csinálta ezt. Ez volt a második alkalom, hogy másfél év alatt ilyet csinált, de akkor nem is ijedtem meg mert egy ki-bekapcsolás helyreállította most meg már fél órája szenvedtem vele..
2014. jan. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!