Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia telefonoknál hogy...

Nokia lumia telefonoknál hogy lehet a zenelejátszóból kilépni? Megállítani a zenét?

Figyelt kérdés

Nokia lumia 520-asom van, megszoktam, szeretem, minden tök jó, viszont azt még mindig nem tudom, hogy tudok a zenelejátszóból kilépni. Vagyis a zenelejátszóból ki tudok lépni azzal nincs gond, de az aktuálisan játszott szám ott marad a hangbeállításnál, nem lép ki belőle.

Mármint ahol a hangerőt szabályozom, pl. ha beérek suliba és le akarom némíteni a telefonomat, akkor nemcsak a hangerő szabályozó sávot dobja fel hanem az aktuálisan játszott zenét is, és lehet léptetni. Ebből hogy tudok kilépni?


2014. jan. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elindítasz egy videot eltűnik, vagy ha a telt újraindítod akkor is. Az amolyan gyorsindító vacak. Nem kell vele foglalkozni attól a zenelejátszó nem fut.
2014. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b95 ***** válasza:
100%
ezt mondjuk én is nehezen szoktam meg a WP-ben, de túl lehet élni, hogy ott marad a zenelejátszó sávja. :D
2014. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Ez sok embert idegesít.

Én leszedtem ezt az alkalmazást.

Vagy ha megjön a Black frissítés akkor majd csak simán kiikszeled.

[link]

2014. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megpróbálom megszokni, csak mindig attól félek, hogy nehogy megszólaljon esetleg a zene, amikor nem kéne (pl. suliba stb.) :D
2014. jan. 14. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a program nagyon jó . Én eddig mindig újra kellet indítsam . Rengeteg időt spóroltál meg nekem :D .
2014. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!