Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gondolják itt sokan,...

Miért gondolják itt sokan, hogy jobb az SP az S4 Mininél?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben látom hogy veszekednek,de nem értem miért. Igazából elnézve a paramétereket a mini jobb,csak a kijelző felbontása jobb az sp-nek viszont még így is szebb képet ad a mini a super amoled technológia miatt.

2014. jan. 14. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert sok itt a Sony fan és mostanság divat a samsungot szidni.

Amúgy egyik se jobb a másiknál csak attól függ h mire használnád.

2014. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jobb.Ezt még a mobilarénás srácok is megmondták.Mint ahogy az is el lett mondva hogy kb. egyszinten van a kettő.Csak hát egy-két vérpistike sonyfan ezt nem képes felfogni.
2014. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy egy független oldalon sok a Sony fan. Nekem volt samsungom, valóban nagyon szép a kijelzője, de voltak olyan bajaim nem is egy modellel, hogy hívtak, fel akartam venni és újraindult, én hívtam valakit és újraindult, filmnézés közben elfolytak a kijelző színei és újraindult és ami még borzasztó volt, hogy nem nyúltam hozzá, kikapcsoltam az adatforgalmat is, mindent és este 9kor elraktam 50-70%-kal és reggel 6kor már nem volt bekapcsolva. És mindig a drágább galaxy S modelleket vettem. Egy éve vettem egy Sonyt és azóta csak ezt veszem, soha egyiknek sem volt semmi baja, és a mostaninak az akksi ideje is kimagasló, 2 napig elmegy bekapcsolt adatforgalommal de nem nyomkodva stamina móddal. Nem véletlenül pártol mindenki át a Sonyhoz! ;)
2014. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség. A mobiltelefonok kategóriában gyakran válaszolók nagyrésze Sony fan, de persze h nem ismerik be (ki ismerné be...).

Amúgy képzeld nekem Sony-m van és volt már 1-2-szer h telefonálás közben egyet gondolt és újraindult, az egyik eset pont most volt a napokban. Amúgymeg elég sokszor előfordult, leginkább netezéskor hogy lefagyott és csak újraindítással lehetett újraéleszteni. Az akkumulátor meg minden okostelefonnak jelentősen romlik az idő során, ez mindegyiknél így van, az én Sony-mnál is, de ezt egy akkucsere megoldja. Amúgy nem mindenki pártol át a Sonyhoz. Amúgymeg én vagyok azon kevesek egyike aki tényleg független és nem csak azt mondja, tehát én ugyanúgy megveszem a motorolát, lg-t vagy akár a samsungot is ha nekem megfelel és azért az árért megéri.

Mint mondtam nekem Sony-m van de ha most vennék telót nem azt vennék. Nem vagyok a márka ellen meg elismerem h vannak tényleg kimagasló telói, de kiszeretnék mást is próbálni, ami jobban tetszik főleg mert a Sony-k nem voltak olyan jók amilyennek itt beharangozták. A samsungot meg mindenki szidja pedig a középkategóriában már vannak használható telói, a felsőkategóriásak meg tényleg jók(bár ez minden márkánál így van), de már sokhelyen hallottam h valaki teljesen elégedett az alsókategóriás samujával, mert amire neki kell arra elég.

Szerintem mindenki döntse el saját maga h milyent szeretne és ne hagyja hogy a reklámok, a márkanév vagy mások véleménye (vagy éppen rajongása egy brand iránt) megtévessze vagy manipulálja a választásban.

Itt mindenki agyonistenítette a Sony-t azért vettem én is azt, és bár nem bántam meg de így visszatekintve már egyáltalán nem biztos h jó döntést hoztam. Én a saját megérzéseimre hagyatkozom és remélem nem bánom meg.

2014. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem S4 minim van és nekem teljesen megfelel.3 hónapja van meg eddig nekem csak 1x fagyott be,az aksiról meg annyit,hogy ha keveset használom nekem is kibír 2 napot,de mivel én gyepálom ezért minden este kell neki a töltés.Nem tudom milyen lehet az SP de biztos az is jó.:)
2014. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó az SP is, kb egyszinten van a két teló csak más célokra, különb9ző igényekre ezért más téren vannak jobb tulajdonságai de lényegében egyzinten van a kettő. A napi töltés meg az okostelefonok 90%-ára jellemző.
2014. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!