Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Havi 150 MB net mire elég?

Havi 150 MB net mire elég?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy a szolgáltatómtól ingyen kapott havi 150 MB internet mennyi ideig elég? Tehát ha pl naponta ötször megnézem a postafiókom, visszaírok, naponta 1, max. 2 óra net használat mellett mennyit bír ki ez a csomag?


Lesznek napok mikor nem is fogom használni és csak böngészésre lesz.


2014. jan. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Operia mini-vel kitart egy hónapot, meg alap gmail alkalmazással.
2014. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bőven elég arra, nekem a 150 MB arra is elég, hogy facebookozok egész nap néha napján előadáson, videók eszik meg nagyon az adatforgalmat meg a sok képes betöltős oldalak és a facebook is.
2014. jan. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem volt h 40 mega kitartott 3 hónapig, annyi hogy beállítod h az opera ne töltse be a fényképeket és azzal elvagy egy hónapig lazán
2014. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az komoly, kedves előttem válaszolók.akkor nekem hogy nem volt elég 2giga net se egy hónapig, max 20 nap? :O reggel 8-tól használtam 3.-ig mire hazaértem suliból, és ott se egész nap, itthon wifiztem. :O
2014. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem ertessz hozza.
2014. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak facebookra használtam, ha vonattal utaztam akkor néztem mennyi késik, meg neptunba órarend + hírek és hamarabb lement róla (jóval) a 3000Ft mint a 40 mega
2014. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 b95 ***** válasza:

én 100 MB-tal kb elvagyok, igaz az utolsó pár nap már lassítva megy.


Mondjuk ebből csak 10-20% a böngészés, a többi a mindenféle háttérfolyamat+reklámcsíkok az alkalmazásokban.

2014. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!