Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az árát a Nokia Lumia 520?

Megéri az árát a Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem jó tapasztalatokat mondani a Nokia Lumia 520 készülékről?

Elég neki az 512 MB RAM?

Ebben az árkategóriában hol helyezkedik el más telefonokhoz képest?



2014. jan. 15. 18:06
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
100%
Meg, WP-nek elég, egy teljesen korrekt telefon az áráért, ha az a lényeg, hogy kellemesen tudd használni a mindennapokban, mindenféle haxolás nélkül.
2014. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a telo viszi most a pálmát a kategóriában:D Nagyon fogy, mert ilyen árért piszok gyors, nem fagy be, és alapvető dolgokat mindenki számára tökéletesen tudja. Androidba ilyen árért csak szenvedés lesz a teló használata.

A ram elég, mivel a WP rendszer nem igényel sokat. 1-2 játék kivételével mindent futtat, szal ezt nem szabad egy androidhoz hasonlítani.

Ha megnézed egy huawei y300 hoz képest, sokkal gyorsabb, jobban használhatóbb, pedig az a teló is jó ár/értékben van.

2014. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal, 520 best buy
2014. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elkövetkezendő időben szeretnék egy ilyen készüléket beszerezni általános használatra. :-)
2014. jan. 15. 21:27
 5/6 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem :) minél több újdonság lesz wp-re annál jobb lesz és kíváncsian várom már. Tényleg gyors és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én sem vagyok egy nagyon igényes telefont illetően, úgy értem árban drágábbat nem vennék és tartottam tőle milyen lesz egy androidos telefon után, de kicsit sem bántam meg és sokkal jobban szeretem. Kinézete számomra mindent visz, szép képet csinál. Egyszerűen jó, ahogy van. :)
2014. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megéri az árát. Én Androidról váltottam WP8-ra, és sokkal jobb. És ennyi pénzért a Lumnia 520 nagyon megéri, szép képe van, gyors, és a kamerája sem a legvacakabb
2014. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!