Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy core plus...

Diva2013 kérdése:

Samsung galaxy core plus telefont szeretnék felvenni de neten nem igazadodik ki kb menyit kénne elölegbe fizetnem? és mennyi a legolcsobb havi dij?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szolgáltatófüggő az ár és a díjcsomag havidíja.
2014. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telenor
2014. jan. 16. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Picit lejjebb görgetsz ott a táblázat. Ahhoz meg gondolom már nem kell segítség, hogy végignézd a havidíjakat, megtaláld a legolcsóbbat és azon a soron végighaladva leolvasd, hogy mibe kerül a telefon, ha botlba vennéd, vagy ha olnline vennéd, illetve online vásárlás esetén részletre.

2014. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez idáig okes csak hogy nem tudom megrendelni :S [link] eszt adja ki
2014. jan. 16. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mit ír ki vagy mi jelenik meg, de nekem egy kitöltésre váró megrendelő lap jön be, ahova csak értelem szerűen be kell írni az adatokat.
2014. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!