Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltő törés, USB töltés?

Csari Marci kérdése:

Töltő törés, USB töltés?

Figyelt kérdés

Lenne egy fura kérdésem,de nem nagyon értek ehhez.

Szóval rá léptem a tabom tőltője végére (ahol ugye bedugom) és elferdült,mert olyasmi töltő mint egy jack. (fülhallgató)

és vissza akartam forditani egyenesbe,és eltört.. :/

van még egy nyílása egy USB nyílás amivel át vihetem a képeket,zenéket stb a tabomra. ha arra rádugom nem tölti..

azt szeretném meg kérdezni,hogy hogyan lehetne megoldani,hogy gépen USB-n keresztül töltsem? kö$zi előre is a válaszokat!!


2014. jan. 16. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán bedugod a gépbe a caatlakozó kábellel és tölti
2014. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:

Tablet típus?

Meglepne, ha nem tudna usb-n át tölteni, de Kínában minden lehetséges.

2014. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen külön töltő , külön usb :D vicces mert 40 ezer volt a tab.. igazán bele tehették volna ezt a "nagy" funkciót :D bele dugom,de semmi .. csak a zenéket meg stb t tudok másolni de közbe nem tölti .. valaki segítsen,hogyan lehetne megoldani ,hogy úgyis töltse!!
2014. jan. 16. 13:59
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Még mindig nem tudom a típust, gyártót. :D
2014. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Myaudio ://// nem lehet nagyon jokat rola hallni,de kulonos nekem már több hónapja TÖKÉLETESEN működik,és a legnagyobb game k elmennek rajta.. meg vagyok vele elégedve. de haveromnak is myaudio ja van és azon csak egy nyílás van (sima USB) és neki ha bedugja a gépbe akkor jo.. nekem meg van egy tolto,meg egy usb.. es az usb nem tolti..
2014. jan. 16. 14:10
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

"Myaudio"

Ez elég kevés. Van vagy 10 féle myaudio tablet.

2014. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk amelyiket lehet tölteni usbről annak nincs külön töltő bemenete venni nem akarsz lehet valakitől is hardver apró vaterán
2014. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Három lényeges dolog van: csatlakozó, tápfesz, teljesítmény. Ami ennek megfelel, bármilyen táp jó. Szerintem az újabb Nokia telóknak ugyanaz a töltője, az a vékony csöves csatis, fesz és watt ugyanaz, mert az usb 5V-hoz van igazítva.
2014. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!