Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes venni Blackbe...

Melyiket érdemes venni Blackberryben?

Figyelt kérdés
szeretnék egy blackberry-t használtan venni nem tul sokért max 25 ért csak nemtudom ilyen árba melyiekt érdemes megvenni a curve-t vagy a bold-ot személy szerint facebookozni telefonálni és néha néha internetezni használnám mint manapság mindenki más elöre is köszönöm a tippeket tapasztalatokat

2014. jan. 16. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor arra normális telefont vegyél ne bb-t. Mert ezekhez a régiekhez külön kell fizetni ha internetezni akarsz.
2014. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogyérted?
2014. jan. 16. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezek az igényeid, akkor mért bb-t vennél? Kell a fizikai billentyűzet? Van a családban curve de sokkal rosszabb használni, mint egy nokia L520 at mondjuk. Én más választanék.:)
2014. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen volt egy alcatelem amin qwertz billentyüzet volt ésmegfogott ugy gépeltem mint egy állat és valami megfogott a bb-ben de 25 nél többet nem akarok szánni telefonra andoridtol meg kiráz a hideg gyülölöm ipodom van azt imdáom de iphone-t ne mtudom megfizetni ezért döntöttem a qwertz billentyüzetes bb-ben ki miért nem ajánlja bövebben leírnátok?
2014. jan. 16. 16:58
 5/6 anonim válasza:
régebbi bb-hez kell bis előfizetés ami tulajdonképpen olyan mint a mobilnet de csak bb-hez. sok előnye van egyébként. de minden hónapba be kell fizetni x összeget (szolgáltatótól függ) wifin keresztül egyébként lehet vele internetezni, de sima mobilnet előfizetéssel nem.
2014. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

vegyél

bb torch 9800 at

nekem az van imádom

nem kell semmi + fizetés

és 25 ért vehetsz is

2014. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!