Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kell fizetni a 3G-ért?...

Mikor kell fizetni a 3G-ért? Egyáltalán mire jó?

Figyelt kérdés
Vettem egy új telefont és ha nagyobb városban vagyok kiírja h 3G; akkor ez most egy futó alkalmazás amiért fizetnem kell, vagy csak egy feltüntetett lehetőség?

2014. jan. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Az nem alkalmazás hanem a mobilinternet.Hogyha nem vettél a szolgáltatódnál valamilyen netcsomagot akkor csinos kis számlád lehet.Ha nem használod éppen kapcsold ki az adatforgalmat.
2014. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nem netezek éppen akkor is kell fizetni? Mert ha pl én csak átutazóban vagyok és megfeledkezek róla akkor így jártam és fizethetem világba?
2014. jan. 16. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen mivel az okostelefonok állandóan kommunikálnak az internettel.
2014. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kapják be akkor -.-" :D
2014. jan. 16. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vettem egy új telefont és ha nagyobb városban vagyok kiírja h 3G"


Azt jelenti, hogy a telefon 3G hálózatra kapcsolódott, ez még önmagában nem jár semmilyen plusz költséggel. Ha nem akarsz vagy nem tudsz adatot forgalmazni akkor felesleges dolog. Állítsd át a telefonod "csak GSM" üzemmódra, tovább bírja az akksi.


"Az nem alkalmazás hanem a mobilinternet"


A mobilinternet az a GSM, 3G, LTE hálózaton bonyolított adatforgalomat jelenti. Magyarországon GSM és 3G hálózatra a telefon adatelőfizetés nélkül is tud regisztrálni, LTE hálózatra nem ( nem is lenne értelme ).

2014. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az adatforgalmat kikapcsolni nem nagy művelet; csak az h az ingyen facebookot szoktam használni és ha esetleg megfelejtkezek a kikapcsolásról akkor nem akarok csillagászati számlát kikapni... :S
2014. jan. 16. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A 3G-ért nem kell külön fizetni az csak azt jelenti hogy milyen hálózatot használsz és eszedbe se jusson kikapcsolni ugyanis mint írtad szoktál néha facebookozni-kikapcsolva a gprs hálózaton olyan lassú lesz a net hogy be sem tudsz lépni az fb-be!

Viszont netezés után ne felejtsd el az adatforgalmat kikapcsolni mert akár egy sima gprs hálózaton is felcsatlakozik a rendszer és csillagászati számlát csinál!

2014. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!