Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás töltőt garanciálisan...

Hibás töltőt garanciálisan (ingyen) kicserélnek?

Figyelt kérdés

Elromlott a töltőm, pedig kb. 2-2 és fél hónapja kaptam a mobillal együtt. Sem a Nokiámat, sem másik telefonokat (Huawei, Samsung, LG) nem tölt, tehát nem a mobillal van gond, hanem egyértelműen a töltővel.


Ha a papírjaival együtt beviszem, kicserélik garanciálisan?


Köszi!

17/L



2014. jan. 16. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Ma elvittem, és kicseréltél VOLNA, de Lumia, és azt mondták, hogy a Nokiához nem kaptak engedélyt vagy mit, hogy alkatrészt/tartozékot cseréljenek. Tehát csak úgy lett volna megoldható, ha a mobilt is beadom (aminek semmi baja, megnézte, és mondta, hogy valóban a töltővel van gond), azt elküldték volna a töltővel együtt a Nokiának, és ők küldtek volna helyette egy másik töltőt. Mondtam nekik, hogy köszönöm nem. :) Végül is van másik töltőnk itthon, ami még az előző telefonomhoz volt, de azért elég felháborítónak tartom, hogy megveszek egy 50000 Forint értékű készüléket, amihez nem tudnak olyan töltőt adni, ami két hónapnál tovább bírja, ráadásul nem cserélik ki helyben, hanem elküldenék a központba szervizelni a telefonnal együtt. Na mindegy.

2014. jan. 17. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát örülök hogy megoldodott akkor a problémád végülis akkor nem volt helytelen a álaszom csak fogalmazzunk ugy hogy korulmenyes na :D a helyedben én sem vártam volna arra hogy elkuldjék aztan visszakuldjek és két hhétig telefon nélkül maradjak
2014. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!