Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez most hogy van, hogyan...

Ez most hogy van, hogyan lehet elintézni?

Figyelt kérdés
Ha idáig Telenor-os voltam Limit + Net (3000 Ft havonta) tarifacsomagban 2 év hűséggel és (úgy emlékszem) 1 év tarifamegtartással,de én ezt februárba szeretném felmondani és átmenni a Vodafone-hoz, szintén előfizetéses lenni. A tarifacsomagot 2012. novemberében aktiváltam új készülékkel,de maga a telefonszám 2012. tavaszától van meg, akkor még Praktikum csomagba volt és novemberbe váltottam át Limit + Net-re. Így majdnem megvan az 1 év. De én már most át szeretnék menni a Vodafone-hoz. Ha most felbontom a szerződést kell-e plusz költséget fizetnem, a telefont vissza kell adjam vagy hogy van ez? Tudtok nekem segíteni? Köszönöm
2014. jan. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ebben nem nagyon mert ki tudja milyen feltételek vannak. De hát úgy is be kell menned...
2014. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De vki járt már így?

Tudom, hogy be kell majd mennem, csak szeretném tudni mire számítsak.

2014. jan. 17. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
ha 2 év hűséged van, csak annak lejárta után tudsz átmenni másik szolgáltatóhoz.Ha lépni akarsz, igen sokba fog fájni neked.
2014. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!