Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 8 jó?

Windows phone 8 jó?

Figyelt kérdés

Elégedett az aki ezt használja? (főleg androidhoz képest)

Minden alkalmazást ugyanannyira egyszerű telepíteni ingyen, mint androidon?



2014. jan. 17. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

elégedett:) , nem akarok visszatérni androidra.

A telepítés kb ugyan az, bemész a WP store ba, és telepítés. A neten meg tudod nézni a WP store kínálatát, h mennyire elég neked.

Amúgy az alsó kategóriában sokkal jobban használható mint egy hasonló árú android.

2014. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg vagyok elégedve vele, igaz előtte nem Androidom volt, hanem Symbianom, de imádom.

És pofonegyszerű minden rajta, alkalmazást csak simán az Áruházból egy kattintással le lehet tölteni/megvásárolni.

2014. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én egyszerűen imádom , a felület , a kezelhetőség, a szoftver minősége mind azt sugalja hogy volt értelme pénzt kiadnom rá. én régen wp ellenes voltam , androidot használtam (sgs 2, sgs 3 mini , lg optimus l9) , nagyon idegesitettek a bugok , fagyások fura dolgai , illetve "gagyisága". én nagyon örülök h megmertem tenni egy olyan lépést , mit ez hogy sok év után átváltottam wp-re (htc 8x) és hogy nem csalódtam és végre normálisan , arra tudom használni a telefonomat amire akarom, és nem fagy le stb. én imádom a wp-t és ezentúl rá se nézek egy androidra se.
2014. jan. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van,abszolut hasznalhato lett - ha megoldjak azt,hogy a hangerot ne csak egyszerre lehessen allitani mindenen,hanem szelektalva is mondjuk,akkor azt fogom mondni ra,hogy tokeletes
2014. jan. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
androidom volt, wp-t használtam pár napig, és csak wp telóm lesz még egy jó ideig:D
2014. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!