Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huavei y300 szerintetek jó...

Huavei y300 szerintetek jó választás, ha csak egy megbízható, alap okostelefont szeretnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért?
2014. jan. 17. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ár értékben nem rossz, de ha az alap igényeid: email, böngészés, facebook, film, zene, kis játék, dokumentumok kezelés, akkor nézz meg egy nokia lumia 520 az. Összehasonlítva a lumia sokkal gyorsabb, nem fagy, stabil. Sokkal jobban használhatóbb. Nézz be egy Tpontba és nyomkodd meg mindkettőt, éreszhető a különbség:)
2014. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Teljesen. Májusban vettem egyet, azóta is tökéletes, nem volt rá panaszom eddig. Annyi, hogy tettem rá főzött romot, meg rootoltam, mert a gyári rendszerrel nem vitte a játékok nagy részét, viszont most majdnem mindent visz. Alap mobilnak kiváló szerintem, és az ára is kedvező. Aki azt mondja, hogy rossz, az még nem próbálta hosszabb távon, vagy csak nyavajog.
2014. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én használtam mindkettőt, ebben a kategóriában egy lumia fényévekkel kényelmesebben használhatóbb:)

Próbáld ki:)

2014. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,végül Lumia 520 lett,nagyon jó...csak nem tudom használni,mert micro-sim kell bele,ezt nem tudtam :)
2014. jan. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!