Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto mennyire jó...

Fiat Grande Punto mennyire jó választás, mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kicsi, gazdaságos, viszonylag új és keveset használt autót. Grande Puntóra gondoltam, találtam is olyat, ami megfelelne mindt adatokban, mint árban, MJet motorral.

Totalcar népítéletet sokat olvastam, de szeretném megkérdezni tőletek, hogy nektek mi a véleményetek, esetleg ajánlotok-e valamilyen más autót, ami hasonló kategóriájú.

Köszönöm előre is!


2011. aug. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem rosz kocsi
2011. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Jó autók. Nagyon megbízható, hiába jönnek ezek után a német trollok, nagyon jó autó! Én vennék a helyedben!


MultiJet motorral meg főleg(nem mintha benzinessel nem lenne elég jó)! Azzal baj nem lesz, mint a pd tdi-vel!


Írtad, hogy ajánlani lehet másikat. Alfa Romeo 147. :) Az lényegében ugyan az, csak az szebb :)

2011. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Alfát nem merném bevállalni, sokmindenkitől hallottam, hogy romlandóak és hogy magas a fenntartási költségük, de a szépségük és sportosságuk kétségtelen.

2011. aug. 29. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is grande puntom van jó auto
2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!