Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit mondjak, hogy azonnal...

KicsiPalika kérdése:

Mit mondjak, hogy azonnal kicseréljék a telefonom?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem használtam egy 5 hónapos Sony Xperia Z-t. A hátulja kicsit kopottas, de amúgy semmi baja. Be szeretném vinni a T-Mobile-hoz a készüléket, hogy kicseréljék, de nem tudom mit mondjak, hogy azonnali cserés legyen. Mondjam, hogy a Wi-Fi nem jó vagy mi?

2014. jan. 18. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Megszívtad, ugyanis nem fognak neked úgy hinni, hogy nem tesztelik. Tönkretenni szintén nem fogod tudni. Javítják a telefont, ami annyit tesz, hogy kicserélik a hibás komponenst. Még az alaplapcsere is ebben a kategóriában van.
2014. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Előző S2-met kompletten cserélték.
2014. jan. 18. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor csináld ezzel is azt, amit az SGS2-del, nagyokos
2014. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal új telóval akarsz távozni némi kopás miatt? Hatásos, ha azt mondod, hogy "tessék, itt van 200 ezer forint, kérek egy új telefont". És adnak egy újat.

Ha annyit mondasz, hogy rossz a wifi, kipróbálják. Ott jó? Akkor Palika keress valakit, aki be tudja neked otthon is lőni a routered, mert úgy látszik nem értesz hozzá.

Nem olyan hülyék a szervízben és az üzletben sem, próbálkozni lehet, csak 99%, hogy hiába. :D

2014. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs csere. Maximum akkor, ha visszajött a szerviztől és javíthatatlan, vagy nincs alkatrész hozzá. Egyéb esetben nincs az az ügyintéző, aki cserélne neked.
2014. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!