Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy okos telefont,...

Szeretnék egy okos telefont, de hogy szerezzek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy okos telefont....tizen éves vagyok és a szüleim nem hinném,hogy igent mondanának,mert van egy mostani telóm,de nem okos és semmire se jó....hogy vegyem rá őket? :o

2014. jan. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem rá anyát hogy mivel nekünk nincs gps-ünk használhatja a telómat gps-ként, így kaptam egy telefont amin jól ment a gps, iGO-t telepítettem rá. Annyira tetszett neki hogy végül az övé lett, ebbe én úgy egyeztem bele hogy ha neki adom kell vennie nekem egy jobbat, és meg is kaptam.
2014. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyha egy számítógépet használ a család jó pont lehet hogy azt mondod ha lenne oksotelefonod azon facebookoznál, neteznél, így ők többet gépezhetnek, végezhetik a munkájukat.


Ha nem akkor tanulj jól, mondd azt hogy ez segítene a tanulásban, de ha megkapod ne ronts mert azt fogják gondolni hogy biztosan a telefon miatt van.

Mondd hogy szeretnél vele fényképezni a nyaralásokon, vagy hogy videózni. Mondd hogy az mindig megmutatja az időjárást, ingyen tudod hívna a barátaidat ha van net (Viber-rel), és rengeteg hasznos alkalmazás van rá ami segít a tanulásban meg mindenben, tudsz vele útvonalat tervezni stb.. Viszont fontos, hogy ha azt mondják kapsz egy okostelefont, kérdezz meg olyat aki ért hozzá, mert ha sz*rt veszel valószínű nem kapsz újat, így inkább könyörögj ki egy jobbat, ne samsung galaxy minit meg társait mert az egy kalap sz*r.

2014. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm *3*
2014. jan. 19. 15:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Így utólag csak annyit,hogy ugyan úgy érintős,meg minden de szeretnék egy okos telefont! (samsung la fleur S5230 van nekem most)
2014. jan. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!