Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két telefont szeretnék összekö...

Két telefont szeretnék összekötni lehetőleg egy szoftverrel, mindkettőben van sim, és azt szeretném, hogy mindkettő csörögjön, mikor felhívnak valamelyiken. Ismer valaki ilyen szoftvert vagy megoldást?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
sim kártya klónozással lehet de az nem legális
2014. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"sim kártya klónozással lehet"


Azzal sem.

Egy hálózaton egyszerre csak egy példány lehet beregisztrálva egy időben.

De neki az egyidejűség kellene.

2014. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a sim kartya klonozas erdekes dolog.. Ha kelloen regi kartyad van (kb.1997 elott gyartott) ,akkor valoban mukodhet ,de azota boven ki van javitva a hiba,ami miatt kinaerhetoek az adatai - egyebkent,ahogy elottem irtak : a halozat egyszerre egy simet enged fel ugyanazzal az azonositoval .
2014. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, igazából mindkettőben van sim, tehát két számom van, de azt szeretném, hogy ha az egyiket hívják, akkor mindkettő csörögne, de mindkettő szám esetében. Tehát inkább vmi programra gondoltam, ami mondjuk valahogy bluetoothon, vagy internethálózaton, vagy valamin keresztül csatlakozik a másik telefonhoz is, és továbbítja a hívást, ugyanazt szeretném, mint amit írtatok, csak valahogy így, de ha tudtok más megoldást arra is nyitott vagyok, csak annyi van, hogy mindkettőnek van száma.
2014. jan. 19. 11:21
 5/7 A kérdező kommentje:
És majdnem elfelejtettem, pedig ennyivel mindenképp tartozom, ha már én kérek, vagy kérdezek, köszönöm az eddigi kommenteket, és hogy próbáltok segíteni. :)
2014. jan. 19. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb az lenne, ha vennél egy dual simes telefont. Megoldaná a problémádat teljesen legálisan, komolyabb gondok nélkül és csak egy telefont kéne magaddal cipelni.

Vagy valamelyiket irányítsd át a másikra. Persze így se csörög mindkettő, de ennek nem is látom sok értelmét. :D

Arra, hogy két külön simmel mindkettő csörögjön, nem tudok működő megoldást ajánlani. De azt sem értem, hogy az miért lenne jó.

2014. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindkét telefonra szükségem van, meg nem is akarok dual simeset, tehát a két telefon - két szám felállás jó, csak az kéne, hogy mindkettő tartozzon mindkettőhöz, meg minél olcsóbban szeretném megoldani ezt az egészet, minél kevesebb macerával.
2014. jan. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!