Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az érzett...

Lehetséges, hogy az érzett ovulációs fájdalom ellenére a későbbi időpontok valamelyikén fogant a baba?

Figyelt kérdés
30 napos a ciklusom (általában). Szeptember 1-én volt meg utoljára.14-én éreztem ovulációs fájdalmat, együtt voltunk akkor és 15-én. Majd 25-én és 30-án. 3. napja késik, de a tesztek negatívak.
2013. okt. 3. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez a két nap késés még semmit nem jelent, ahogy az sem, hogy a teszt negatív. Sok tényező rásegíthet a menstruáció késésére, (stressz, rendszertelen ciklus, stb.) és a tesztek sem 100%-ban megbízhatóak, ennyi idő után meg pláne nem.

Nekem 3 hetes késés után is negatívat mutatott a teszt, aztán rá 1 héttel mutatott pozitívat, végül a nőgyógyász erősítette meg a tényt, hogy babánk lesz. :)

2013. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úristen... 3 hét? 2. baba lenne. Az első a második hónapban jött össze, és ott a 3 napos késés után már pozitívat mutatott a teszt.
2013. okt. 3. 12:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, 3 hét volt. Szerintem ez személyfüggő, hogy kinek mikor mutatja ki a teszt, de ha már a 2. baba lesz, nincs miért aggódni. Sok sikert!
2013. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy a konkrét kérdésre válaszoljak, igen, lehetséges. Azt mindenki tudja, hogy a peteérés idején van a teherbeesésre a legnagyobb lehetőség, de ez nem mindig van így. :) Lehet, hogy nem az ovuláció napján fogant a baba, azért tagad a teszt.
2013. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert ugye, ha 25.-én, vagy 30.-án fogant a baba, akkor még nem telt le az aktus után a 2 hét, ezért a teszt még nagyrészt eredménytelen.
2013. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem :)
2013. okt. 3. 13:16
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Pont ma gondolkodtam azon, hogy kiírom a kérdést, csak az én paramétereimmel:

szeptember 3.utolsó vérzés első napja

szeptember 11-12. ovuláció (lh tesztekkel)

28 napos ciklusok mellett, elvileg október 1-én kellett volna megjönnie.

Tesztet ma reggel csináltam, negatív, vérzés sehol...mi is többször voltunk együtt a cél érdekében, így még én is bizakodom.

Egyébként lehetséges a későbbi fogantatás, de mivel én is erősen érintett vagyok most, nem tudok mit írni talán csak azt: DRUKKOLOK neked!

2013. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én is nagyon drukkolok neked! :) Te milyen tesztet használtál?
2013. okt. 3. 19:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint ti,nekem mondjuk ma nem kellett volna megjönni.De tudom hogy most később volt ovu.Csináltam ma tesztet ami...kétséges mert nagyon halványan időn túl néztem meg és van valami rajta.Aesztem neve Medi Lab.Kiváncsi vagyok nektek hogy alakul.
2013. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7-es vagyok... a teszt internetről rendelt fastest nevű, normál érzékenységű, egyértelműen negatív volt....azóta sincs semmi...várok, és majd jövő héten tesztelek újra

Jó lenne ha nem csak egy késés lenne!

Megy a drukk mindannyiunknak!

2013. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!