Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520-nak miért ilyen...

Lumia 520-nak miért ilyen gyatra a minősége?

Figyelt kérdés
Burkolatáról beszélek. Egyszerűen botrányosan könnyen törik. Enyém is, unokatesómé is eltörött a kijelző mellett. Egyszerre vettük, három hete, és amúgy egyikőnk se valami kütyügyilkos. Ezen akartak spórolni, vagy mi?

2014. jan. 18. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb WP8-as modellről van szó, semmivel sem rosszabb vagy jobb az azonos árkategóriában kapható készülékektől. Egy kategóriával feljebb (Lumia 620) már karcmentes üveg végi a kijelzőt, még egyel feljebb pedig már Gorilla Glass. Valamivel meg kell különböztetni árban ezeket, így az egyes hardver elemekkel és az anyaghasználattal csinálják ezt.
2014. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kijelzővel semmi gond nincsen, a kijelző MELLETT törött el, a fekete műanyag. A kijelzőjén valami üveg van, ránézésre azt mondanám, nem nagyon lehet megkarcolni. Kipróbálni inkább nem akarom, megy vissza hétfőn gariban javításra.


Bár most már jobban örülnék neki, ha inkább visszaadnák a pénzt, amit fizettem érte, lehet inkább ezt kérem majd.

2014. jan. 19. 08:23
 3/6 Barney96 ***** válasza:
Majd valami jó kis chinadroid kárpótol :D egyébként még az is lehet hogy véletlen akár, az én ismeretségemben jelenleg 6 db lumia 520as van és egyikük se panaszkodott ilyenre. Meg amúgy se olyan nagy dilemma mert a hátlap úgy ahogy van cserélhető (asszem 1500Ft). Persze jól teszed hogy beviszed szervízbe de szerintem pénzt nem fogsz visszakapni
2014. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha akarom, visszakérhetem a pénzem, hiszen jogállamban élünk, és normális fogyasztóvédelmi törvény is van. Androidos telefont nem fogok venni helyette, megnyugtatlak.
2014. jan. 19. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos törésre nem adnak vissza pénzt. Meggondolni csak neten rendelt vásárlást lehet. Jogállam ide-vagy oda. Az 1500 forintos hátlap megoldja nem?
2014. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Sajnos törésre nem adnak vissza pénzt."

Hehe, lehet, hogy te ilyen balf. vagy ezen a téren, én viszont jogász vagyok. Ha ilyen problémám volt, eddig még mindig sikerült elérnem, hogy az adott cég az utolsó betűig betartsa a garanciális kötelezettségeit. Azért köszi az okoskodást, a hátlapot a trémobil szervize fogja kifizetni helyettem, sőt, a készülékcserét is, amennyiben úgy döntök, hogy azzal élek.

2014. jan. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!