Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 4s újonnan, vagy...

Egy iPhone 4s újonnan, vagy egy 5 használtan? Melyiket éri meg? (1,5 évre tervezem)

Figyelt kérdés

Azt, hogy mikor veszem nem tudom. Lehet, hogy majd csak a nyáron. De használhatóak lesznek még nem fog majd szakadozni, melegedni ilyesmi?

Az ár mennyi lesz nyárra kb.? Mert attól függ minden.

Sima 4-et merjek venni? Valahogy a 4 meg a 4s tetszik a legjobban.

Mi a véleményetek?


2014. jan. 19. 18:14
 1/3 anonim válasza:

Sima négyest én nem vennék, az már most elavult hardverileg. 4S még egy darabig biztos, hogy elég lesz, habár másfél év elég sok idő egy telefonnál.

Én a helyedben használt, jó állapotú ötöst vennék, az biztos, hogy jó befektetés lesz.

2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is, pusztán az ára miatt, amúgy nincs baj a 4S-el, nekem is az van. viszont új 4S-t nem fogsz kapni nyáron, csak 8 gigásat, de az említésre sem méltó, meg amúgy is, ahogy megveszed, máris buksz rajta egy 30-40ezer Ft-ot, mert többért sose fogod tudni eladni, főleg nem mondjuk másfél év után. iPhone 5-öt ha egy jót fogsz ki ~100ezerért, akkor szerintem esélyes, hogy másfél-2 év után is simán kapsz érte 80at, ha vigyázol rá. és 4 tényleg lassú, arról váltottam.
2014. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MikeB válasza:
4S!! Nagyon nem mindegy, hogy valami új, vagy használt.. Legfőképpen a garancia miatt.
2014. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!