Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tabletjeim belassulnak es...

Tabletjeim belassulnak es hulyeseget csinalnak toltes kozben. Mi lehet a baj? Leiras lejjebb, segitseget kernek.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 1 eve volt egy Huawei Ideos S7 tabletem, azt lecsereltem egy noname (Yashica Europe) tabletre. Mindkettonel eszleltem, hogy ha toltore van dugva, lelassul, de nem is ez az igazi problema, hanem hogy hihetetlen modon nem azt csinalja, amit akarok. Az egyik oldalara nyomok, es a masik oldalon erzekeli, es hasonlok. Valaki tud erre egz megoldast?

Bocs az ekezetekert, kulfoldrol irok.


2014. jan. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes, de gyakori gond, hogy a töltő nem tud elég nagy árammal tölteni, ilyenkor perzse inkább ellátni se a működő tabot és nincs meg a tiszta 5V feszültség.

Ezt érzi meg a tab és így reagál.

2014. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez érdekes, de gyakori gond, hogy a töltő nem tud elég nagy árammal tölteni, ilyenkor perzse inkább ellátni se a működő tabot és nincs meg a tiszta 5V feszültség.

Ezt érzi meg a tab és így reagál

2014. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, ertem. Koszonom a valaszodat! Ertheto mondjuk, 2 ampert ad le a tolto, az s4 galaxynak az a tokeletes, akkor milyen egy ekkora dognek, mint ez a tablet? Koszonom!
2014. jan. 19. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!